Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
NVIDIA Studio’da RTX GPU’larla Sınırlar Ortadan Kalkıyor!

NVIDIA Studio’da RTX GPU’larla Sınırlar Ortadan Kalkıyor!

ABONE OL
11 Mayıs 2023, 16:02:16

NVIDIA Studio, RTX GPU’larla birlikte sinirler ortadan kalkıyor ve yaratıcı işler daha hızlı ve verimli hale geliyor. Bu teknolojinin sunduğu güç, tasarımcılar, sanatçılar ve diğer yaratıcı profesyoneller için yeni fırsatlar sunuyor. NVIDIA Studio, yaratıcı işlerinizi daha kolay, daha hızlı ve daha eğlenceli hale getirmek için tasarlanmıştır. Yaratıcılığınızı sınırlandırmadan en yüksek performansı almak isteyen herkes için ideal bir seçenek.

Birbirinden Yetenekli Sanatçılar NVIDIA Studio’da!

Bu ay NVIDIA Studio, yetenekli sanatçıların NVIDIA teknolojilerini nasıl kullandığını paylaştığı bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. İçerik oluşturucuların iş süreçleri artık GeForce RTX 4070 ile daha yüksek performanslı ve kolay hale geliyor.

40 Serisi GPU’larla İş Süreçleri Keyifli ve Kolay!

NVIDIA Studio’nun en yeni üyesi olan GeForce RTX 4070, içerik oluşturuculara büyük faydalar sağlıyor. NVIDIA sanatçıları da dahil olmak üzere tüm içerik oluşturuculara her tür iş sürecinde destek veriyor. Önde gelen sanatçı Rogelio Olguin gibi yetenekli sanatçılar, asteroitler veya galaksiler arası eserler yaratırken GeForce RTX 40 Serisi GPU’ları kullanıyorlar.

Omniverse USD Composer aracılığıyla karmaşık ve fiziksel olarak doğru simülasyonlar ve 3D sahneler üzerinde gerçek zamanlı çalışmalar yürütmek için GeForce RTX 4070 kullanılıyor. Bu inanılmaz teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinmek için NVIDIA Studio blogunu ziyaret edebilirsiniz.

NVIDIA Omniverse İle Yaratıcı Süreçler Daha Kolay!

Gianluca Squillace ve Pasquale Scionti gibi yetenekli sanatçılar da NVIDIA Omniverse aracılığıyla inanılmaz işler ortaya koyuyorlar. Bu ay, Squillace ve Scionti, Omniverse ve Universal Scene Description (USD) dosya formatı ile oluşturdukları Viking karakteri için güçlerini birleştirdiler. Bu işlemi gerçekleştirirken RTX GPU’su da iş sürecinin neredeyse her adımına güç veriyor.

Projeyi tamamlamak için ikili daha sonra Squillace karakterini Scionti’nin Unreal Engine sahnesine yerleştiriyor ve geliştirdikleri Viking karakterini karlı ortama entegre ediyorlar. Tüm bu süreç, NVIDIA Omniverse ve GeForce RTX GPU’ları tarafından hızlandırılıyor. Daha fazla bilgi edinmek için NVIDIA Studio bloguna bakabilirsiniz.

Broadcast’te Her Zaman Daha Fazlası Var!

NVIDIA Studio, yapay zeka destekli teknolojiler sunmaya devam ediyor. NVIDIA Broadcast, içerik oluşturucuların, yayıncıların veya evden çalışanların odalarını, özel ekipmanlara ihtiyaç duymadan profesyonel bir çalışma ortama dönüştürüyor. Bu etkileyici teknolojinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için NVIDIA Studio blogunu ziyaret edebilirsiniz.

Unmesh Dinda gibi sanatçılar NVIDIA Broadcast’i nasıl kullandığını paylaşıyor. Dinda, NVIDIA Broadcast’in sağladığı gürültü önleme ve yankı giderme yapay zeka özelliklerini nasıl kullandığını bizlerle paylaşıyor. NVIDIA Broadcast’teki gürültü giderme özelliğini kullanarak, en sinir bozucu seslerin bile nasıl yok olduğunu şov ediyor.

GeForce RTX 4070 GPU ve Remix’le NVIDIA’da Yenilikler

GeForce RTX 4070 GPU, önceki nesil ürünlerden daha verimli olmakla birlikte GeForce RTX 3070 Ti’den %23 oranda daha az güç kullanıyor. Yaratıcı iş akışlarını geliştirmek için 12 GB ultra hızlı GDDR6X VRAM. AI destekli DLSS 3, 3D modelleyicilerin NVIDIA Omniverse’deki 4K görüntülerin son nesil GeForce RTX 3070 Ti’den 2,8 kat daha hızlı görüntülenmesini sağlar. Bu özellikler hakkında daha fazla bilgi için NVIDIA Studio blogunu ziyaret edin.

RTX Remix, klasik DirectX 8 ve 9 oyunlarında kullanılan devrim niteliğinde bir modlama aracıdır. Remix hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments