yükleniyor...

Nvidia GeForce RTX 4060 ve 4060 Ti fiyat ve özellikleri belli oldu

Nvidia, yeni RTX 4060 ekran kartı serisi ile inanılmaz fiyatlarda ve özelliklerde bir ürün sunuyor. Ada Lovelace mimarisi ve DLSS 3 teknolojisine sahip olan RTX 4060 serisi, piyasaya 9999 TL’den başlayan fiyatlarla giriş yapıyor. Nvidia RTX 4060 Ti 8GB, RTX 4060 serisinin ilk üyesi olup 24 Mayıs 2023 tarihinde Türkiye’de satışa sunulacak ve 9999 TL fiyatla satılacak. Diğer ekran kartları ise Temmuz 2023 itibariyle piyasaya sürülecek.

RTX 4060 GPU ailesi, Nvidia Studio platformu tarafından destekleniyor. Bu platform, RTX hızlandırma ve yapay zeka araçlarını yaratıcılara daha erişilebilir bir başlangıç fiyatıyla sunuyor. Bu sayede içerik oluşturucular, önceki nesle kıyasla önemli bir performans artışı sağlayan dördüncü nesil Tensor Çekirdekleri’nden yararlanabiliyor. Nvidia’nın DLSS 3 teknolojisi artık 300’den fazla oyun ve uygulamada kullanılabiliyor. D5 Render gibi popüler yaratıcı yazılımları da destekleyen DLSS 3, olağanüstü bir görüntü kalitesi ve 4 kata kadar performans artışı oluşturuyor.

Nvidia RTX 4060 serisi, Ada Lovelace mimarisi sayesinde performans ve verimlilikte büyük bir nesiller arası sıçrama sağlıyor. Bu ekran kartları ayrıca, oyunlar ve uygulamalar için Nvidia RTX nöral işlemeyi destekliyor. Yeni teknolojik gelişmelerle beraber ışın izleme performansı da eskisinden daha iyi olacak.

Nvidia’nın GeForce RTX 4060 GPU ailesi, içerik üreticileri için oldukça ilgi çekici bir platform sunuyor. Nvidia Studio platformu, yaratıcılara ve içerik üreticilerine, uygun bir başlangıç fiyatıyla RTX hızlandırma ve yapay zeka araçlarını sunuyor. Yeni platform, içerik üreticilerinin projelerini daha hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlıyor.

DLSS 3.0, önceki versiyonlara göre daha fazla ayarlama ve özelleştirme seçenekleri sunuyor. Yeni DLSS Ultra Kalite modu, 4K çözünürlükte bile inanılmaz ayrıntı seviyeleri sunarken, Düşük Gecikme modu, rekabetçi oyunlarda en iyi yanıt süresini sunar. DLSS 3.0, Nvidia’nın RTX grafik kartlarıyla birlikte geliyor ve şu anda piyasada bulunan birçok oyunla uyumludur.

Nvidia GeForce RTX 4060 ve RTX 4060 Ti, mükemmel özellikler ve uygun fiyat etiketleri ile piyasadaki en güçlü grafik kartları arasında yerini almayı hedefliyor. Oyun performansını ve görüntü kalitesini önemli ölçüde artıran yeni teknolojileri ve özellikleri ile, hem oyuncular hem de içerik üreticileri için mükemmel bir seçenek sunuyorlar.

Nvidia GeForce RTX 4060 ve 4060 Ti fiyat ve özellikleri belli oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nvidia GeForce RTX 4060 ve 4060 Ti fiyat ve özellikleri belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Shameless Izle Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Adana Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler sosyal medya faydaları instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir yapılacaklar listesi uygulama 52 hafta kaç ay