yükleniyor...

Nvidia 65 inç Oyuncu Monitörünü Duyurdu!

Dünyanın en büyük bilgisayar donanım üreticisi durumunda olan Nvidia 65 inç ekran boyutuna sahip HDR ekranlı oyuncu monitörünü CES 2018 dahilinde duyurdu.

Oyuncuları devasa bir ekranla yeni nesil oyun deneyimleri ile buluşturmak isteyen Kaliforniya merkezli teknoloji devi Nvidia, BFGD adını vermiş olduğu Büyük Format Oyun Ekranı teknolojisi hakkında açıklamalarda bulundu. 

Oyuncuların büyük ekran üzerinde oyun oynamak istemeleri yıllardır var olan bir durum. Neredeyse her oyuncu mümkün olabildiğince büyük bir ekran üzerinden oyun oynamak ve sanki oyunun içerisindeymiş gibi hissetmek istiyor. Nvidia tarafından tasarlanan ve iş ortakları olan Asus, HP gibi firmalarla beraber üretilecek olan yeni nesil dev oyuncu ekranlarının beklenileni boyutlarına göre rahatlıkla karşılayacağı söylenilebilir durumda. 

Artık oyuncular oyun oymak için düşük ekran yoğunluğuna sahip televizyonlardan kurtularak yeni nesil Big Format Gaming Display‘ler ile G-SYNC teknolojisi sayesinde ekran yırtılması sorunu ortadan kaldırabilecek. Net ve beklenilenin üstesinde görüntülerde oyunlar oynayabilecekler.

OYUNCULAR BÜYÜK MÜ SEVİYOR?

Bilgisayar, konsol fark etmeksizin oyuncular mümkün olabildiğince büyük donanımlardan hoşlanıyorlar. Büyük donanımlar oyuncuların kendilerini oyunun içerisinde hissetmeleri için çok büyük bir etken.  Buradaki piyasa açığını her zaman olduğu gibi fark eden NVDIA120 Hz tazelenme hızına ve DCI-P3 renk gamutuna sahip olan bu ekranı ile oyunculara 1000 nit parlaklık sunabiliyor. 

Ürün kendi içerisinde şuanda bir bilinmeyen denilebilir.  Dahili kendi içerisinde SHIELD desteğiyle gelen Nvdia’nın yeni oyuncu monitörü bir çok alanda beklenileni ekstra bir donanım ve yazılım olmaksızın karşılayabilecek gibi duruyor. 

Nvidia tarafından 65 inç oyuncu monitörü için sunulan videoyu da sizlerle paylaşıyoruz. 

Ürün hakkında üretici firmalardan detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız. 

Nvidia 65 inç Oyuncu Monitörünü Duyurdu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nvidia 65 inç Oyuncu Monitörünü Duyurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla