yükleniyor...

NTV Spor Kapanış Tarihi Kesinleşti!

Türkiye’nin futbol kanalı NTV Spor yayın hayatına veda ediyor. 17 Mart akşamından itibaren DMAX kanalı şifresiz yayın ile ülkemizde yayın hayatına başlayacak.

Getçiğimiz aylarda ortaya atılan dedikodu nihayet kesinlik kazandı. Discovery grubuna satışı gerçekleştirilen NTV Spor kanalı 17 Mart günü kapanacak.

Discovery Networks tarafından yapılan açıklamaya göre yayıncı grup tarafından satın alınan, ülkemizde oldukça fazla izleyiciye sahip olan NTV Spor kanalı 17 Mart Cumartesi akşamı yayın hayatına son verecek. NTV Spor kanalı yerine DMAX kanalı spor kanalının bıraktığı yerden devralacak.

Geçtiğimiz yıllarda bu tür kanal değişikliği daha yaşanmıştı. CNBC-e kanalı yerine TLC‘nin yayın hayatına girmişti ve Türkiye’de ilk kez şifresiz yayına geçiş yapmıştı. DMAX kanalı Türkiye tarihine ikinci şifresiz yayın yapan kanal olarak geçecek.

Erkeklere yönelik yapacağı yayın ile hayatımıza yakın zamanda girmesi planlanan DMAX hakkında Discovey Networks Türkiye Başkanı ve aynı zamanda genel müdürü Lydia Fairtax tarafından yapılan açıklamada:

“DMAX kanalını Türkiye pazarına tanıtmaktan ve kanal portföyümüzü daha da genişletip çeşitlendirmekten ötürü oldukça heyecanlıyız. DMAX zorlu mesleklerden, spor ve arabalara ve en iyi senaryolu içerikleri izleyicilere sunarken aynı zamanda onları eğlendirecek, aydınlatacak ve onlara ilham verecek. İzleyiciler kanalı izlerken çok keyif alacak.” şeklinde sözler yer aldı.

NTV Spor Kapanış Tarihi Kesinleşti! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere NTV Spor Kapanış Tarihi Kesinleşti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Batman Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Abdül Ne Demek sosyal medya faydaları gta 6 sistem gereksinimleri gl hf ne demek Market Fiyatları