yükleniyor...

Nothing Phone 2 temmuz ayında tanıtılacak

Nothing Phone 2: Qualcomm Snapdragon 8 Plus İşlemci ve 4700 mAh Pil ile Karşımızda

Carl Pei’nin açıklamalarına göre temmuz ayında piyasaya sürülecek olan Nothing Phone 2 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci, akıllı telefonun kalbinde yer alacak. Şirketin kurucusu ve CEO’su olan Pei, daha önce bu işlemcinin tercih edileceğini açıklamıştı. Bu işlemcinin seçilmesi, Phone 2’nin selefinin bir adım ötesinde olmasını sağlıyor. Ancak 2023 model amiral gemisi akıllı telefonlarının arkasında kalan bir işlemci tercihi olan Snapdragon 8 Gen 2’nin tercih edilmemesi, maliyet konusundaki etkinin olduğunu gösteriyor. Fiyatın önemli bir rol oynayacağı akıllı telefon satışlarında, rakip telefonlara yakın bir fiyat belirlenmesi, Phone 2’nin satışlarını etkileyebilir.

Nothing Phone 2’nin arka paneli hakkında önceden yalnızca bir kısım görüntü paylaşılmıştı. Ancak temmuz ayında yapılacak lansmanla birlikte, daha fazla bilgi ve paylaşım beklenebilir.

Akıllı telefonun pil ömrü ise söylentilere göre 4700 mAh olacak. Selefinin pil kapasitesi olan 4500 mAh’e göre bir ilerleme kaydedildiği söylenebilir. Bununla birlikte, Phone 2’nin diğer teknik özellikleri hakkında henüz bilgi sahibi değiliz. Temmuz ayına kadar sabırla beklemeyi sürdüreceğiz.

Bu yazıda, Nothing Phone 2’nin resmiyet kazanmasına az bir zaman kalmasına rağmen, akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 8 Plus işlemci ve 4700 mAh pil gibi teknik özellikleri hakkında bilgi verdik. Phone 2’nin fiyat etiketinde ne gibi bir fiyat belirlenirse belirlensin, müşterilere sağladığı özellikler ile kesinlikle büyük ilgi göreceğine ve telefonun rakip modellere güçlü bir rakip olacağına şüphe yok.

Nothing Phone 2 temmuz ayında tanıtılacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nothing Phone 2 temmuz ayında tanıtılacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI American Horror Story Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Horse At Yarışı Tahminleri Adana Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Abdül Ne Demek dijital platform ne demek zyxel modem kurulumu 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor