yükleniyor...

Note 7 Dağıtımları Bir Süre Durduruldu

Geçtiğimiz günlerde satışa çıkan ve batarya patlamaları ile gündeme gelen Galaxy Note 7 modelinin satış için dağıtımları durduruldu.

Samsung’un ön gözde telefonu olarak öne sürülen Galaxy Note7’nin bir hafta içinde 2 kez batarya patlaması sorunu ile karşılaşılması durumu sonucunda Samsung firması yeni modelinin dağıtım sürecini durdurdu.

Büyük, kaliteli ve kıvrımlı ekranı, güçlü kamerası, öncekilere göre gelişmiş SPen kalemi ile öne çıkan telefon, geçtiğimiz günlerde iki defa şarj olması esnasında bataryasının patlamasıyla birlikte olay oldu.

note 7

Bu durum için önlem almak adına Samsung’un Note 7 sevkiyatlarını durdurduğunu açıkladı. Üretilmiş olan ürünlere tek tek kalite testine tekrardan sokarak daha temkinli olmak isteyen Samsung, Dünyanın en iyi telefonu olarak nitelendirdiği telefon konusunda ilk aşamadan daha fazla sıkıntı yaşamamak ve firmaya duyulan güveni sarsmamak adına önlem aldı.

Galaxy Note 7 için ön siparişte bulunan teknoloji severler için bazı sıkıntılar yaşanabilir. Bu yüzden satın alan kişilerin Samsung cephesinden gelecek açıklamaları dikkatle takip etmeye başlamalı. Samsung tarafından yapılabilir ihtimalde olan bir diğer önlem ise şu ana kadar dağıtılan modellerin geri toplanması da söz konusu.

Berkay Eke / Technosfer

Note 7 Dağıtımları Bir Süre Durduruldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Note 7 Dağıtımları Bir Süre Durduruldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Sportboss Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ sosyal medya faydaları too many requests ne demek subdomain mi klasör mü rakı fiyatları marla makaron filtre fiyatları gl hf ne demek 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor