SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
659
244 0

Nokia Sanal Gerçeklik Ürününü 28 Temmuzda Duyuruyor

Nokia Sanal Gerçeklik Ürününü 28 Temmuzda Duyuruyor
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Nokia firması bir süre daha akıllı telefon üretemeyecek ama kısa süre sonra sanal gerçekçilik ürününün duyurmaya hazırlanıyor. Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles kentinde 28 temmuz tarihinde düzenlenen bir etkinlik için Nokia Teknolojileri iletişim departmanı davetiye göndermeye başladı.

Los Angeles kentinde 28 temmuz tarihinde ‘NOW HERE’ adı ile yapılacak etkinlikte firmanın ilk sanal gerçeklik ürününü tanıtacak (VR- Virtual Reality). Nokia firması Sony, HTC,  Samsung, Facebook, Lenovo ve Microsoft gibi büyük firmalarında bulunduğu sanal gerçeklik pazarına yeni ürünleri ile atılmaya hazırlanıyor.  Nokia firmasının gönderdiği davetiyelerin üzerinde bulunan görselden anlaşıldığı kadarı ile ilk çıkardığı sanal gerçeklik ürünü kulaklık görünümünde olacak. Bu yapılan cihazın çalışması için Nokia firması ya akıllı telefona ihtiyaç duyacak yada HTC firmasının izlediği yolu izleyecek. Yapılan bu ürün firmanın akıllı telefon pazarına geri dönerken kullanacağı en büyük kozu olacak.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Nokia Sanal Gerçeklik Ürününü 28 Temmuzda Duyuruyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nokia Sanal Gerçeklik Ürününü 28 Temmuzda Duyuruyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Nokia Sanal Gerçeklik Ürününü 28 Temmuzda Duyuruyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.