SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1061
393 0

Nokia Güncellemede Android'in En İyisi!

Nokia Güncellemede Android'in En İyisi!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Android piyasasında cihazların güncellenmesi başlı başına bir sorunken Nokia, cihazlarına güncellemeleri Google’dan bile önce dağıtma başarısı gösterdi.

Android piyasasında cihazların güncellenmesi başlı başına bir sorun. Google’ın desteklediği cihazlar haricinde, diğer markalardan Android işletim sistemi kullanan kullanıcılar için bu durum hayli can sıkıcı.

Telefon piyasasına geri dönüş yapan Nokia, bu durumu resmen alaşağı etti. Hatta Google’ın vereceği güncellemeyi kendi cihazlarına daha önce vermesiyle de çok büyük bir başarıya imza attı. Piyasada şu an Nokia 3,5,6 ve 8 adlı telefonlara sahip olan Nokia’nın bu denli bir başarıya sahip olması, güncelleme konusunda canı sıkılan kullanıcıları Nokia markasına yönlendirebilir.

Güncellemenin yalnızca bir güvenlik güncellemesi olmasına karşılık, Nokia bu şekilde devam ederse Android sürüm güncellemelerinde de aynı başarıyı yakalayacağından şüphemiz yok.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Nokia Güncellemede Android'in En İyisi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nokia Güncellemede Android'in En İyisi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Nokia Güncellemede Android'in En İyisi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.