SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1536
569 0

Nokia Efsanesi Geri Dönüyor!

Nokia Efsanesi Geri Dönüyor!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Nokia , unutamadığımız bir telefon markası ve böyle bir markanında kaybolması bizim açımızdan baya bir üzücü olmuştu. Fakat geçen seneden itibaren Nokia’nın asıl departmanı telefon alanına geri dönüş yapabileceklerinin sinyallerini veriyorlardı. Büyük bir ihtimalle Android telefonlarla karşımıza çıkacaklar ve yeni Nokia telefonları hakkında tam olarak belli olmayan görüntüler ele geçirildi. Bu görüntüleri de sizlerle paylaşıyoruz 🙂 

İki tane modelle karşımıza çıkan bu görüntüler Çin’in en büyük platformlarından biri olarak kabul edilen Weibu tarafından paylaşıldı. Bu görüntüler umarım gerçek değildir çünkü Nokia’nın geri dönüşü bizi heyecanlandırdı ve beklentileri üst boyutlara ulaştırdı. Bu gibi telefonlarla çok başarılı olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Nokia Efsanesi Geri Dönüyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nokia Efsanesi Geri Dönüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Nokia Efsanesi Geri Dönüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.