DonanımNokia

Nokia artık klima da üretecek

Tüm dünya Nokia firmasını telefonlarıyla tanırken Nokia bir yenilik yaparak klima kategorisine de atım atmış bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılmış olan Nokia klimalar hakkında detayları aşağıda paylaştık.

Hindistan üzerinde bulunan bir elektronik satış platformu olan Flipkart bir çok üründe olduğu gibi klima sektöründe de Nokia ile anlaşma sağladı. Adı geçen bu firma geçtiğimiz haftalarda tanıtılan ilk Nokia dizüstü bilgisayar içinde anlaşma sağlamıştı. Kullanıcı karşısına sunulması beklenen 5 farkı klima modeli bulunuyor. Klimalar Wi-Fi özelliğine sahipken çevreye de önem veren bu firma R32 adı verilen bir çevre dostu soğutucu ile beraber karşımıza çıkıyor.

İlk Nokia markalı bu klimanın satışlarına 29 Aralık’ta Hindistan üzerinde satışa sunulması planlanıyor. Klimalar 420 dolar üzerinden kullanıcı karşısına sunulacak. Nokia’nın üretmiş olduğu bu ilk klimanın dünya genelinde satılıp satılmayacağı hakkında bir bilgi halen mevcut değil.

Bu haberimizde Nokia’nın çıkarmış olduğu ilk klima hakkında bazı bilgiler paylaştık. Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okuyabilirsiniz.

Nokia artık klima da üretecek

Furkan YURDAKUL

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu