yükleniyor...

Nokia 9 Görüldü !

Amazon İngiltere’de satışa sunulan bir kılıf , Nokia’nın çıkmamış ve beklenilen yeni amiral gemisi olacak olan Nokia 9’u gözler önüne serdi. Özellikle bazı telefonların tasarımına benzeyen Nokia 9’un detayları haberimizde.

HMD Global tarafından henüz resmiyet kazandırılmamış Nokia 9‘un tasarımı bir kılıf üreticisi sayesinde ortaya çıktı. HualuBro, Amazon İngiltere’de Nokia 9 için karbon fiber tabanlı bir kılıf satışa sunmuş durumda. Bu görsel üzerinde telefonun önünün biraz Samsung’un S7 serisine benzediği söylenilebilir. 

Nokia 9’un arka panelinde ise Nokia 8 gibi çift kamera (dikey olarak hizalanmış) yer alıyor ancak tasarımda ufak tefek değişiklikler var. Çift tonlu LED flaş sağ tarafa yerleştirildiğinden kamera modülünün altındaki alan artık parmak izi sensörü kullanılmış durumda . 

Nokia 8 özellikle ekran/kasa oranıyla eleştirileri üzerine çekmiş ve 2017’nin en önemli teknolojik olayı olan çerçevesiz ekrana yer verilmesi beklenen Nokia 9’a gözler çevrilmişti. Bakalım Nokia , bu tasarım ile beraber mi Nokia 9’u çıkaracak ?

Nokia 9 Görüldü ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nokia 9 Görüldü ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla