yükleniyor...

Nokia 8 Sağlımlık Testi

Akıllı telefon piyasasına girişinin ardından bir çok olumsuzlukla anılan Nokia 8, yabancı bir youtube kanalının yaptığı testten geçebildi mi?

Nokia’nın yeni akıllı telefonu Nokia 8 geçtiğimiz günlerde Türkiye’de de tanıtılmıştı. Tanıtımdan geri kalan haberler, bu kadar da olur mu dedirmişti. “Bedava telefonu gören ünlüler hücum etti” başlığı ile servis edilen haberlerde, 3200₺(TL) etiket fiyatına sahip akıllı telefonları hunharca alıp, çantalarına attığı cihazlar ile Nokia isminin kötülüğü patlak vermişti.

Yeni cikan akıllı telefonlara sağlamlık testleri her geçen gün artmakta ve onlarca lira para döktüğümüz telefonların çok dayanıksız olduğunu görmek gerçekten de hayal kırıklığı yaşatıyor insanı.

JerryRigEveryting kanalının paylaştığı Nokia 8 Dayanıklık Testi videosu’nda Nokia 8’in neredeyse tamamen her koşulda dayanıksız olduğunu görüyoruz.

Youtube kanalı sahibi yeni kutusundan çıkardığı Nokia 8’i ilk önce inceliyor ve daha sonra bizim beklediğimiz dayanıklık testini gerçekleştiriyor.  İlk önce tornavidalar ile çizilip çizilmediğini test ediyor ve 6 ve 7 numara tornavida ile çok ağır bir zarar gördüğünü videodan görebilirsiniz. Daha sonra ise bir çok farklı yerini çizmeye çalışan youtuber özellikle kapak kısmına büyük hasarlar veriyor. 

Video’dan anladığımız kadarıyla tamamen dayanıksız bir telefonun 3200₺(TL) etiket fiyatı ile satılması bizler gerçektende üzdü, fakat yine de bu telefonu alacak dostlarımız için çok dikkatli kullansanız iyi edersiniz ilk düşürme ile ekranınız kırılabilir en iyi ihtimalle çizilebilir…

SİZCE NOKİA 8 ALINIR MI ALINMAZ MI? sizin için detaylarını yazdık.

Nokia 8 Sağlımlık Testi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nokia 8 Sağlımlık Testi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla