yükleniyor...

Nokia 8 Beklenenden Uygun Gelebilir!

Pazara dönüş yapan Nokia çift kameralı üst düzey bir akıllı telefon tanıtmaya hazırlanıyor. Nokia 8 adını verdiği bu model beklenen fiyatından uygun çıkabilir.

Pazara dönüş yapan Nokia çift kameralı üst düzey bir akıllı telefon tanıtmaya hazırlanıyor. Nokia 8 adını verdiği bu model beklenen fiyatından uygun çıkabilir.

Nokia bu yılın ortalarında yeniden telefon üretmeye ve kullanıcılarını tatmin etmeye başladı. Bu yıl içinde Android işletim sistemli bir akıllı telefon tanıtması uzun süredir gündemi meşgul ediyor. Nokia 8 ve Nokia 9 adını alacak modeller konusunda tartışmalar Alman sitesi WinFuture tarafından kesinlik kazandı. Bu yıl çıkacak yeni Android modelin adı Nokia 8 olacak ve çıkış fiyatı tahmin edilen değer olan 600 doların altında olacak.

NOKIA 8 ÖZELLİKLERİ NASIL OLACAK?

Akıllı telefon pazarına yeniden merhaba diyen Nokia yeni telefonu Nokia 8 modelinde üst düzey özellikleri kullanması bekleniyor. Cihazda Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 4 GB RAM , çift SIM desteği ve 64 GB dahili depolama alanı gibi özelliklerin bulunması beklenirken yeni amiral gemisinin Quad HD çözünürlükte 5.3 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca cihazı daha özel kılan bir özelliği de Zeiss marka çift arka kamera sahip olması.

Yeni amiral gemisinin 4 çeşit renk seçeneği bulunuyor. Bunlar mavi, çelik , altın mavi ve altın bakır olarak belirlenmiş. Avrupa’da yeni Nokia 8 modelleri 589 Euro fiyat etiketine sahip olacak. Yani bu fiyata oranla Amerika’da 600 doların altında satışa sunulacak. WinFuture tarafından yapılan habere göre en geç Temmuz sonlarında Avrupa’da satışa sunulacağı söyleniyor.

 

Nokia 8 Beklenenden Uygun Gelebilir! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nokia 8 Beklenenden Uygun Gelebilir! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla