yükleniyor...

Nokia 6'ya Android 8 (Oreo) güncellemesi geldi

Nokia’nin ikinci nesil akıllı telefonu 2018 model Nokia 6 geçtiğimiz aylarda tanıtılmış ve satışına başlanmıştı.

HMD tarafından tanıtılan ve Dünya pazarına sunulan 2018 model Nokia 6, kutudan çıkar çıkmaz artık Android 8 yani Android Oreo‘ya sahip olacak. Cihazın tanıtılması ile birlikte Android 7.1.1 sürümünün kullanıldığı ve dünya ile eş zamanlı verilen bu güncelleme ile birlikte artık Nokia 6 2018 Android Oreo işletim sistemine sahip olacak.

Yüzlerce Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve onların üreticileri daha Android 7‘yi dahi bir çok telefonuna getirmezken, Nokia‘nin yeni akıllı telefonuna Oreo güncellemesi vermesi bizlerin taktirini kazandı.

Nokia 6'ya Android 8 (Oreo) güncellemesi geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nokia 6'ya Android 8 (Oreo) güncellemesi geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla