yükleniyor...

Nokia 6 Android Güncellemesi Yapıldı

Nokia 6 Android güncellemesi birlikte efsanenin damarları yenilendi. Çok daha hızlı bir hal alan Nokia 6’da değişiklikler meydana geldi.

Nokia geçtiğimiz günlerde yeniden girdiği akıllı telefon pazarında hızlı bir başlangıç yaptı. Nokia 6 Android güncellemesi gerçekleşti. Android 7.1.1 Nokia 6 için dağıtılmaya başlandı. Nokia kullanıcıları yeniden telefon pazarına giriş yapan Nokia 6 modeliyle artık Android 7.1.1 sürümünün özelliklerinden faydalanabilecek. Şu an piyasada olan bir çok Androd işletim sistemli amiral gemisinden çok daha önce güncelleme almayı başardı. Nokia 6’nın şu an için sadece Çin’deki kullanıcıları bu güncellemeden yararlanabilecek. Güncelleme yavaş yavaş diğer ülkelere de dağıtılmaya başlanacak.

HMD GLOBAL AÇIKLADI

HMD Global tarafından yapılan bir açıklamada Nokia’nın beklenen iki yeni amiral gemisi de Mayıs ayı sonlarına doğru dünya genelinde satışa sunulacak. Nokia’nın yeniden piyasaya gireli çok yeni olmasına rağmen hızlı bir şekilde güncellemeleri cihazlarına sağlaması Nokia’nın kullanıcılar için güzel bir satış politikası düşündüğü gözleniyor. Kullanıcılara Nokia cihazları hep en yeni sürüme sahip olacak izlenimi veriliyor.

NİSAN AYINDA GELİYOR

370 MB boyutundaki güncelleme Google’ın Nisan ayında yayınladığı yeni güncellemedeki düzeltmeleri de içeriyor. Ancak güncellemeyi yüklemek isteyen Nokia kullanıcıalrı 620 MB’lık boş hafıza alanına sahip olmaları gerekiyor.

Android 7.1.1 güncellemesiyle Nokia 6 kullanıcıları, gelişmiş güç ve arka plan yönetimi, G / 3G çift SIM çift bekleme desteği, hata düzeltmeleri ve genel iyileştirmelerden yararlanacaklar.

Nokia 6 Android Güncellemesi Yapıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nokia 6 Android Güncellemesi Yapıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla