yükleniyor...

Nissan Türkiye’nin deprem yardımları 40 milyon TL’yi aştı

Nissan Türkiye, gerçekleştirdiği deprem yardımları ile bir kez daha toplumsal sorumluluğunu yerine getirdi. Şirketin yardımları 40 milyon TL’yi aşarak, doğal afetin etkisiyle zarar gören bölgelere destek sağlamaya devam ediyor. Nissan Türkiye’nin bu çabaları, markanın sadece otomobillerle değil, toplumun ihtiyaçlarına da duyarlı olduğunu gösteriyor.

Nissan Türkiye, Deprem Bölgesine 40 Milyon TL’den Fazla Bağış Desteği Sağladı

Yıkıcı depremin yaşandığı Şubat ayından bu yana, Nissan Türkiye 40 milyon TL’den fazla bağış desteği sağladı. Türkiye’yi derinden etkileyen depremin hemen ardından harekete geçen firma, araç, ulaşım ve acil ihtiyaç malzemesi desteği sağlamış, ayrıca 1 milyon Euro nakdi yardım bağışında da bulunmuştur.

Nissan Türkiye, Müşteri Bağış Programı ile Afet Bölgesine Yardımlarını Sürdürüyor

Nissan Türkiye, otomotiv sektöründe öncü olarak başlattığı müşteri bağış programı ile afet bölgesine yaptığı yardımları sürekli hale getirmiştir. Kampanya kapsamında şu ana kadar 17.320.000 TL’lik fon deprem bölgesine aktarılmıştır ve toplam yardım tutarı 40 milyon TL’yi geçmiştir.

Bağış Kampanyası Mayıs Ayında da Devam Ediyor

Müşterileri ve bayileriyle birlikte hareket eden Nissan Türkiye, AFAD, AHBAP, AKUT veya Kızılay’a 20 bin TL bağış yapan müşterilerine bağış makbuzlarını Nissan yetkili satıcılarına ibraz etmeleri halinde bu meblağı, satın alacakları aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatından düşürecektir. Kampanya aracılığıyla ilk ay 4 milyon TL’nin üzerinde bir fon yaratılmış, ikinci ayın sonunda bu rakam 14 milyon TL’ye ulaşmıştır. Nissan Türkiye, Mayıs ayında da devam eden bağış kampanyasıyla 20 milyon TL’ye yakın bağış sağlamayı planlamaktadır.

Nissan, Sosyal Sorumluluk Hareketiyle Ülkenin Yaralarını Sarmaya Devam Ediyor

Bağışlarla ilgili açıklamalarda bulunan Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem, “Otomotiv sektöründe öncü ve tek olduğumuz bu kampanya ile ülkemizin yaralarını sarmaya gayret ve çabamız devam edecek. Yalnızca Nissan kullanıcıları için değil, ülkemiz için atılabilecek her adımda Nissan Türkiye olarak var olmamız gerektiğine inanıyoruz. Bize destek veren müşterilerimize katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sorumlu marka bilinciyle hareket ettiğimiz bu kampanya ile Nissan’ın sürdürülebilirlik vizyonuyla bağdaşan sosyal sorumluluk hareketimiz, 2023’te daha sıklıkla duyacağınız sürdürülebilirlik planımızın ilk ve en önemli adımıdır,” demiştir.

Nissan Türkiye’nin deprem yardımları 40 milyon TL’yi aştı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nissan Türkiye’nin deprem yardımları 40 milyon TL’yi aştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Eczaneler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar too many requests ne demek zyxel modem kurulumu 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 1997 doğumlu kaç yaşında olur