yükleniyor...

Ninja Spinki Challenges Oyunu

Flappy Bird yaratıcısından yeni bir kafa sıyırtan oyun daha geldi. Ninja Spinki Challenges oyunu oldukça sinir bozucu ve bağımlılık yaratıcı bir oyun.

Oldukça basit bir grafik yapısıyla karşımıza çıkan oyun Flappy Bird oyununu hatırlamayan yoktur. Çok basit bir şekilde başlayıp gittikçe zorlaşan oyunca engellere yakalanmamak en büyük hedefti. Oyuncusunu deli etmeyi başaran hatta intihara ladar sürükleyen oyunun yapımcısından yeni bir oyun daha geldi.

Flappy Bird oyununun geliştiricisi Dong Nguyen yeni simir bozucu oyununu kullanıcılara sundu. Yeni oyunun adı ise Ninja Spinki Challenges.

Flappy Bird mantığı ile geliştirilen retro grafiklere sahip olan oyun tek elle kullanıma oldukça uygun bir yapıda. Başlangıçta çeşitli alıştırma etaplarından oluşan oyunda alıştırma etaplarını başarıyla bitirince o etapları süresiz oynamaya sunuyor.

Yani oyun yapımcısı size önce şu alıştırmaları tamamen geçin sonra istediğiniz kadar oynayın diyor.

Oyunda çileden çıkaran nokta her etabın zorluğu değil çok küçük bir alanda oyun karakterini kontrol etmeye çalışmanız. Ve kendi karakteriniz dışında başka hiçbir nesneye müdahale edememeniz sizi kafayı yeme noktasına kadar sürükleyebilir.

Bunun sadece bir oyun olduğunu asla aklınızdan çıkarmamanız da önemli bir ayrıntı.

Oyunu akıllı cihazınıza yüklemek istiyorsanız App Store üzerinden buradan, Google Play üzerinden ise buradan indirebilirsiniz.

Ninja Spinki Challenges Oyunu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Ninja Spinki Challenges Oyunu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek American Horror Story Izle Nöbetçi Eczaneler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Aba Nedir too many requests ne demek gl hf ne demek 52 hafta kaç ay