yükleniyor...

Nikon Z 8 Ultra Hafif ve Ultra Görüntü Kalitesiyle Tanıtıldı!

Nikon, fotoğrafçılığın geleceğinde yer alacak niş bir ürün sunar. Nikon Z 8, ultra hafif yapısı ve ultra net ve canlı görüntüleriyle tanıtılıyor. Bu fotoğraf makinesi, ağırlık açısından diğer rakiplerinin önüne geçerken, aynı zamanda en yüksek kalitede görüntüleri sunar. Nikon Z 8, özellikle profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılacak şekilde tasarlandı. Bu makine, yaratıcılık sınırlarınızı kaldırır ve hiçbir şeyin fotoğrafınızda eksik olmasına izin vermez. Yeni nesil Nikon Z 8 hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen web sitemizi ziyaret edin.

Nikon Z 8: Pratik ve Hızlı Çekim Yeteneği Sağlıyor

Nikon tarafından tasarlanan yeni Z 8, tam çerçeveli hibrit bir kamera olarak fotoğraf meraklılarına pratik ve hızlı çekim yeteneği sunuyor. Z 8, Z 9’dan yüzde 30 ve D 850’den yüzde 15 daha küçük bir gövdede bir dizi özellikler bir araya getiriyor.

Z 9’un Heyecan Verici Devamı ve D850’nin Yaratıcılık Varisi

Z 8, tam çerçeveli bir fotoğraf makinesi arayan içerik oluşturucular için mükemmel bir seçenek. Yaklaşık 910 gram ağırlığındaki Z 8’in gövdesi, Z 9’dan yüzde 30 ve D 850’den yüzde 15 daha küçük. 45,7 megapiksellik durağan görüntü çözünürlüğü ve 8,3K doğal video çözünürlüğüne sahip olan Z 8, özel portre özellikleri ve çok katmanlı CMOS sensörü ile olağanüstü görüntü kalitesi sağlıyor.

Fotoğraf makinesi içi 12 bitlik RAW biçimi de dahil olmak üzere 8,3K/60 p veya 4,1K/120 p’ye kadar bir dizi kare hızında ve codec biçiminde video kaydedilebilir. İçerik oluşturuculara maksimum esneklik sunan Z 8, özellikle aksiyon ve doğa fotoğrafçılığı alanında birçok imkan sunuyor.

Yüksek Performanslı ve Güvenilir

Z 8, profesyonel seviyede hava sızdırmazlığa sahip ve Nikon’un amiral gemisi D6 ve Z 9 fotoğraf makineleriyle aynı düşük sıcaklıklarda güvenilir performans sağlıyor. İki USB-C bağlantı noktasına sahip olan Z 8, şarj olurken dosyaları hızlı bir şekilde aktarmayı mümkün kılıyor. Fotoğrafçılar, ortak aksesuarlar arasında gimballerden mikrofonlara kadar birçok seçenek bulabilirler.

Nikon Z 8 Ultra Hafif ve Ultra Görüntü Kalitesiyle Tanıtıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nikon Z 8 Ultra Hafif ve Ultra Görüntü Kalitesiyle Tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Abdül Ne Demek yapılacaklar listesi uygulama subdomain mi klasör mü marla makaron filtre fiyatları adet geciktirici ilaç isimleri tarhana ekşi olursa ne yapılır