yükleniyor...

Nike'ın Bağcıkları Otomatik Bağlanan Ayakkabısı Satışa Sunuluyor !

Nike , Haziran’da tanıttığı ve tahmin edilebileceği üzere çoğu kişinin heyecanla beklediği bu bağcıkları otomatik bağlanan ayakkabı satışa çıkıyor. Detaylar haberimizde..

Geleceğe Dönüş 2 filmindeki Michael Fox’un otomatik bağlanan ayakkabılarından esinlenerek yapılan bu ürün , gelecekten sinyaller veriyor adeta .

IMG_1657

Nike yetkililerinden Heidi Burgett tarafından yapılan açıklamada, HyperAdapt ismini taşıyan bu spor ayakkabıların satışa sunulacağı tarih söylendi. 28 Ekimde satışa sunulmaya hazırlanan ayakkabı, şuan Amerika’da belli başlı Nike noktalarında satışa sunulacak ve ardından dünya çapına yayılacak. Fiyat olarak yaklaşık 200 Dolarlık bir fiyat öngörüsü olan ayakkabı , gerçekten geleceğin teknolojisinden gelen bir ayakkabı gibi. Heyecanla ülkemizde çıkmasını bekliyoruz.

https://youtu.be/1xcxn7pOYCg

Nike'ın Bağcıkları Otomatik Bağlanan Ayakkabısı Satışa Sunuluyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nike'ın Bağcıkları Otomatik Bağlanan Ayakkabısı Satışa Sunuluyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kütahya Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler too many requests ne demek zyxel modem kurulumu mastika rakı fiyatı tarhana ekşi olursa ne yapılır 2006 kaç yaşında demon slayer izle 52 hafta kaç ay