yükleniyor...

Nike iPhone Kılıfı Üretiyor!

Dünya çapında popülerliğe sahip olan ayakkabı firması Nike iPhone için özel telefon kılıfı üretimine başladı. Nike Air Force 1 ve Nike Roshe adı verilen kılıflarla ilgili detaylar haberimizde.

Dünya çapında popülerliğe sahip olan ayakkabı firması Nike iPhone için özel telefon kılıfı üretimine başladı. Nike Air Force 1 ve Nike Roshe adı verilen kılıflarla ilgili detaylar haberimizde.

Nike tarafından yapılan duyuruda en popüler ayakkabı ürünleri olan Nike Air Force 1 ve Nike Roshe modellerinin iPhone 7 telefon kılıfları olarak üretildiği belirtildi.

KILIFLAR NEREDE SATILIYOR?

Şu an için iki kılıf modeli de yalnızca ABD’de ve İngiltere’de satılacağı belirtiliyor. Nike tarafından yapılan açıklamaya göre yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulacaktı ancak İngiltire’de yaşayan kişilerden gelen bilgilere göre orada da satışa sunulduğu yönünde.

Nike Air Force 1 modelinin şu an için yalnızca mavi renkte modeli mevcut. İleriki aşamalarda renk seçeneğinin sunulma durumu şu an için belirsiz. Kılıf üzerindeki en önemli detay ise kılıfın arka kısmının ayakkabı tabanıyla bire bir aynı izlere sahip olması. Nike Rohse modelinde ise iki farklı renk seçeneği sunulmuş durumda. Bu model ise Air Force 1 modeline göre daha yuvarlak bir çerçeveye sahip.

İki kılıfın üretildiği malzeme de %100 termoplastik poliüretan maddesi ve bu madde sayesinde oldukça dayanıklı bir yapısı bulunuyor. Zor yırtılan ve az deforme olma özelliğine sahip olan bu madde size daha uzun kullanım imkanı sunuyor.

Şunu da belirtelim, Nike imzasını taşıyan iki telefon kılıfı da yalnızca iPhone 7 modeline özel olarak üretildi. Fiyatı ise 35 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Nike iPhone Kılıfı Üretiyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nike iPhone Kılıfı Üretiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla