yükleniyor...

Nihayet Geldi! COD Warfare Güncellemesi Harika Görünüyor!

COD Warfare güncellemesi son dönemlerin en çok beklenen oyun güncellemeleri arasında yer alıyor idi. Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone için özel olarak hazırlanan ayrı ayrı güncellemeler, yeni modlar ve yeni harita ile silahları da oyuna eklemiş oldu. Peki ama ne yapıyor bu güncellemeler gelin hemen hızlıca göz atalım isterseniz.Güncelleme ve yamalar konusunda geçtiğimiz haftalar oldukça dolu dolu geçiyordu hatırlarsanız. BU konuda Call Of Duty ile ilgili olarak oyunlar içerisinde yer alan bütün seçeneklerin ve çalışmaların tamamını kendinize göre kullanabiliyor ve incelemeye başlayabiliyorsunuz. Sizin için organize ettiğimiz ve büyük bir beğeni ile duyurusunu yaptığımız Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone güncellemeleri adına, yeni Season Four Reloaded güncellemesi de yayına girmiş oldu!

Cod Warfare güncellemesi nedir?

Bu güncelleme Call Of Duty Warfare güncellemesi olarak sunuluyor ve geçtiğimiz günlerde hızlı bir şekilde yayın hayatına girdi diyebiliyoruz. 22 GB ve 36 Gb arasında bir dosya boyutu ile sunulan bu oyun için ekstra 3,5 GB konsol güncellemesi de bulunuyor. Warzone için ise yeni güncellemenin boyutu 22 ile 30 GB arasında bulunuyor. Oyuna geniş bir içerik skalası sağlayan bu güncellemeler, yeni yamalar ile çok daha fazla kişiye ulaşıyor diyebiliriz.

Warzone güncellemesi içinde ne var?

Söz konusu güncellemeye göre oyuna 200 yeni oyuncu katılıyor ve Battle Royale Quad üzerinde de 50 Quads Of Operators için karşı karşıya mücadele seçenekleri sunuluyor. Tabi bu güncellemeler sadece sınırlı olarak sunulacak. Bu da işin bir diğer tarafı.Oyuncular için bu sınırlı süre içerisindeki hedeflere ulaşmayı başarır ise, Buy Station içerisinden alım işlemini büyük indirimlerle yapacak. Yani geliştiriciler için önemli bir vasıta çözümü olarak bu güncellemeler sunuluyor.Oyun güncellemeleri uzun süredir beklense de, bu güncellemelerin en azından Warzone için ücretsiz sunulup sonra tekrar kapatılacak olması bazı oyuncular için moral bozukluğu yaratabiliyor. Çünkü bir şekilde satış yolları gözüküyor.

Modern Warfare güncellemesi neler içeriyor?

COD Warfare güncellemesi olarak yayınlanan bu yeni yama içerisinde pek çok hikaye ve detay barınıyor. Modern Warfare oyununda özel olarak oyunculara sunulan Cheshire Park isimli yeni bir harita geliyor. Bu harita ile birlikte Londra üzerinde bir etkinlik geliştiriyoruz ve çok daha fazla kitleye hitap etmiş oluyoruz.Oyunda yer alan güncellemeler ek olarak şu şekilde:

  • Teçhizat güncellemesi,
  • silah güncellemesi,
  • renk güncellemesi,

Bu şekilde güncellemelerle karşımıza çıkan COD Warfare ile ilgili bütün seçenekleri tek bir tıklama ile görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Nihayet Geldi! COD Warfare Güncellemesi Harika Görünüyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nihayet Geldi! COD Warfare Güncellemesi Harika Görünüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla