Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Nevada Coin Nedir ? 2022’de Kriptoda Geleceği Ne Olur ?

Nevada Coin Nedir ? 2022’de Kriptoda Geleceği Ne Olur ?

ABONE OL
05 Kasım 2022, 16:39:33

Merhabalar, bugün sanal bir kumarhane projesi olan Nevada coin incelemesi yapacağım. Sadece kendi ekosisteminde değil aynı zamanda başka metaverse evrenlere de kumarhane hizmeti vermeyi düşünüyorlarmış. Bu kulağa oldukça güzel geliyor diye düşünüyorum. Sadece kendine değil şans oyunu düşünen tüm metaverse evrenlere hizmet vermeleri ilgi çekici olur diye düşünüyorum. Haydi başlayalım.

Nevada Coin Projesine Kısa Bir Bakış Atalım

Blokzincir ile uyumlu olarak çalışabilen bir şans oyunları platformu dersem tam tarifi yapmış olurum. Aynı zamanda NFT ve oyun alanında da bir şey gördüm. Ama aklımda kalan nokta şans oyunlarının istenilen metaverse evrene adapte olabilmesi oldu. Böylece bir markalaşma olabilir sanki. Sistem üzerindeki oyunlarda da Nevada coin kazanabilirim ve şans oyunlarına aktarabilirim.

Nevada Coin Alınır Mı ?

Piyasada 1 milyar adet bulunan bir coindir kendisi. Bu miktar aynı zamanda maksimum arzıda. Yani yeni token olmayacak. Dolaşımda olan miktar ise toplam 990 milyon yani neredeyse hepsi diyebilirim. Whitepaper incelemesi yaparken işlem kesintileri ile ilgili karşılaştığım rakamlar şunlar:

  • %3 turnuva giderleri için, %2 proje geliştirme, %2 pazarlama ve %2 ‘de likitide için ayrılmış. Geri kalan miktar dolaşımda görünüyor.

Bu rakamlara baktığımda bir MEME coin gibi geldi bana ilk bakışta. Tamamı piyasada olan bir coin. Takıma ayrılan bir miktar yok, sistemin gelişmesi için ayrılan miktarlar çok az sanki. Ön satış ve özel satış ile 664 milyonunun satıldığını görüyorum. 245 milyonda pancakeswapta duruyor. Likitide olarak kullanılacak olan miktar olduğunu düşünüyorum. Yol haritalarına baktığımda çok az olay gördüm ve çoğu basit şeyler zaten yapılmış ama detay bilgi yok. Loto sistemi ve kumar sistemi ne zaman tam anlamı ile aktif olacak bilmiyorum. Whitepaper’da CERTİK doğrulamasını beklediklerini yazmışlar. Bunun sonucunu merak ediyorum. Daha detaylı bilgi isteyenler buradan whitepaper okuması yapabilirler.

Son Söz

Şu anda dolaşım miktarı ve arzı ile ilgili bir problem görmüyorum. Kesintiler bu tip projelere göre bana göre normal. Yol haritalarını çok açık bulmadım ve bu konuda takip etmek lazım diye düşünüyorum. Grafiğe bakınca bir kaç kere yukarı ralli yapmış ve şu anda yeniden taban oluşumu var. Bu teknik olarak iştah açıcı olarak görünüyor. Yeni arz sorunu ve patron coini yok. Tüm bunları toparlıyorum. Ve ilk aklımda oluşan intibası nötr. Takım kendine güveniyor. CERTIK doğrulamasına başvuru yapılmasını buna bağlıyorum. Azıcık alıp, izleme moduna geçiyorum. 2022 ilk çeyrekteki gelişmelere göre arttırma yapabilirim.Herkese bol kazançlar dilerim. Vesselam…Daha önce incelemesini yaptığım sportif kripto NFT alanı projesi olan SHI Coin (Shirtum) analizi buradaNFT lisanslama işlemi yapan beğendiğim bir proje olan EPIK coin incelemem de burada…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments