Netflix’in yeni dizisi Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk fragmanı geldi

Netflix’in orjinal dizisi Chilling Adventures of Sabrina 26 Ekimde gösterime giriyor.

Netflix’in yeni dizisi Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk fragmanı geldi

Netflix’in yeni orjinal dizisi Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk fragmanı yayınlandı. 26 Ekim tarihinde gösterime girecek olan dizi, genç bir cadının korku ve büyü dolu maceralarını anlatıyor.

Chilling Adventures of Sabrina, genç cadı Sabrina’nın korku ve büyü dolu maceralarını karanlık ve esrarengiz bir tonda anlatıyor. Rosemary’nin Bebeği ve The Exorcist gibi kült yapımların ekseninde ilerleyen uyarlama dizide Sabrina bir taraftan kendisini, ailesini ve insanlığı tehdit eden kötücül varlıklara karşı savaşırken, bir taraftan da yarı insan yarı cadı olarak bir denge yakalamaya çalışıyor.

Riverdale dizi sorumlusu ve Archie Comics CCO’su (Chief Creative Officer) Roberta Aguirre-Sacasa dizinin senaryosunu kaleme alırken, yürütücü yapımcı kadrosunda Greg Berlanti, Sarah Schechter, Archie Comics CEO Jon Goldwater ve Lee Toland Krieger ile birlikte görev yapıyor.

Warner Bros. Berlanti Productions imzasını taşıyan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise şöyle: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson, Bronson Pinchot and Gavin Leatherwood.

Chilling Adventures of Sabrina dizi afişi

Chilling Adventures of Sabrina dizi afişi

"Netflix’in yeni dizisi Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk fragmanı geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Netflix’in yeni dizisi Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk fragmanı geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix’in yeni dizisi Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk fragmanı geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları