Netflix’in İlk Türk Dizisi Hakan: Muhafız Yayınlandı !

Netflix’in İlk Türk Dizisi Hakan: Muhafız Yayınlandı !

Süper Türk kahramanının İstanbul’daki macerasını konu alan Netflix’in ilk Türk dizisi ünvanlı Hakan: Muhafız Netflix’te izlenilebilir durumda. Netflix’in yer aldığı bütün ülkelerde izlenilebilecek.

Uluslararası ismiyle The Protector veya bizlere tanıtılan ismiyle Hakan: Muhafız , ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizinin başrolündeki Hakan karakterini Çağatay Ulusoy canlandırıyor. Türk süper kahramanı Hakan, İstanbul’un güvenliğini sağlamak için çeşitli maceralara atılıyor. İstanbul’u yok etmek isteyen ölümsüz bir düşmana karşı mücadele ediyor. Dizide İstanbul’un tarihi mekanlarını sık sık görüyoruz.

Ayrıca dizide önemli karakterleri de Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Ayça Ayşin Turan gibi ünlü oyuncular canlandırıyor. Dizinin ikinci sezonu da onaylandı , ilk sezon eleştirmenlerden genel anlamda olumlu yorumlar aldı diyebiliriz.

"Netflix’in İlk Türk Dizisi Hakan: Muhafız Yayınlandı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Netflix’in İlk Türk Dizisi Hakan: Muhafız Yayınlandı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix’in İlk Türk Dizisi Hakan: Muhafız Yayınlandı ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Mert Büyük
Mert Büyük
Teknoloji hayatın güzel bir heyecanı .
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları