yükleniyor...

Netflix Listem için yeni filtreler sunuyor

Netflix, kullanıcıların daha iyi organize etmelerine ve kaydettikleri filmleri ve dizileri bulmalarını kolaylaştırmalarına olanak tanıyan Listem özelliğinde değişiklikler yapıyor. Özellikle Netflix Android uygulamasında kullanıcılar, listeyi diziler, filmler, “İzlemeye başlananlar”, “İzlemeye başlanmayanlar” gibi filtreleme seçenekleriyle daha kolay bir şekilde organize edebilecekler. Ayrıca, listeye eklenme tarihi, çıkış tarihleri ve alfabetik sıralama gibi filtre seçenekleri de sunulacak.

Netflix’in yeni filtre seçenekleri, kullanıcıların içeceklerini daha kolay bulmalarına yardımcı olacak gibi görünüyor. Bununla birlikte, içerikleri listeye eklemek alışkanlığıyla da bağlantılı bir durum olduğu unutulmamalıdır. Özellikle, Android’de dağıtılmaya başlanan özellik, önümüzdeki haftalarda iOS kullanıcıları için de mevcut olacak.

Netflix Listem özelliğini yenilerken, TV uygulamasının ana sekmesine de “Yakında” isimli yeni bir sıra daha ekliyor. Bu, kullanıcıların platformdaki yeni içeriklerden haberdar olmalarını ve diledikleri takdirde hatırlatıcılar oluşturmalarını kolaylaştırıyor.

Sonuç olarak, Netflix Listem özelliği kullanıcılar için oldukça faydalı ve geliştirilmiş filtre seçenekleriyle daha işlevsel hale getiriliyor. Bu özellik, kullanıcıların kaydettikleri filmleri ve dizileri daha kolay bulmalarını ve izleme alışkanlıklarını daha iyi bir şekilde yönetmelerini sağlıyor.

Netflix Listem için yeni filtreler sunuyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Netflix Listem için yeni filtreler sunuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Adana Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir marla makaron filtre fiyatları demon slayer izle