yükleniyor...

Netflix Kullanıcılarına Müjdeli Haber!

Netflix kullanıcılarına harika bir haberimiz var! Popüler online dizi ve film platformu, bolca heyecan verici ve kaliteli içeriğe sahip olmaya devam ediyor. İster yeni bir başlangıç ​​yapmak isteyin ister uzun zamandır beklediğiniz bir diziyi izlemek isteyin, Netflix size müthiş seçenekler sunuyor. İlginizi çekebilecek binlerce film, dizi ve belgesel arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, her zaman düzenli olarak yeni içerikler ekleniyor, bu nedenle sıkılmayacaksınız ve hep bir sonraki keyifli şeyle karşılaşacaksınız. Netflix’i deneyin ve en sevdiğiniz dizi ve filmleri şimdi izleyin!

Netflix Yeni Bir Özellikle Geliyor

Netflix, bugün yeni bir güncelleme ile iOS ve Android kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için birçok özellik ekledi. Kullanıcılar artık, kayıtlı filmlere ve TV şovlarına ayrılmış bir bölüm olan “Listem” aracılığıyla aramalarını kolaylaştırabilirler.

Yeni Filtreler Kullanıcılara Kolaylık Sağlayacak

Pazartesi günü Netflix, Listem özelliği içinde kullanıcıların izledikleri dizi ve filmlere göre yeni dizi önerilerini alacakları ve kullanıcılar için birçok yeni filtre sunmakta acele ediyor.

Başladı/Başlamadı Seçenekleri Başarılı Olacak:

Yeni filtreler, izlemesi gereken filmleri ve dizileri içeren karma içerikleri önlemek için kullanıcılara “Başlatılmadı” ve “Başlatılanlar” gibi yeni seçenekler sunar. Bu filtreler, kullanıcıların kaydedilen listelerindeki içeriğe göre sıralamalarını kolaylaştırır.

Daha önce kullanıcıların uygulamayı kaydırmaları gerekiyordu, ancak artık kullanıcılar, kaydedilmiş filmleri ve TV şovlarını birden fazla filtre kullanarak arayabilecekler.

Android Kullanıcıları İlk Görecektir:

Güncelleme ilk olarak Android kullanıcılarına sunulacak ve önümüzdeki birkaç hafta içinde iOS cihazlarına da gelecek.

TV Kullanıcılarına “Çok Yakında” Sekmesi İle Daha İyi Bir Deneyim Sunulacak

Bunun yanısıra, Netflix, TV’nin ana ekranında yeni bir “Çok Yakında” satırını tanıtıyor. Şu anda kullanıcılar “Yeni ve Popüler” sekmesinde gelecek başlıkları keşfedebilirler. Doğrudan ana sayfaya “Çok Yakında” satırı eklemek, TV kullanıcılarının platformda hangi filmlerin ve dizilerin başladığını hızlı bir şekilde görmelerine olanak sağlar.

Unutmayın ki, bu güncelleme yalnızca mobil kullanıcılar içindir. Netflix, TV kullanıcıları için güncellemeleri gelecekte yayınlamayı planlıyor.

Netflix Kullanıcılarına Müjdeli Haber! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Netflix Kullanıcılarına Müjdeli Haber! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Rüveyda Ne Demek Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar dijital platform ne demek zyxel modem kurulumu gl hf ne demek nick oluşturucu Bilgi Doktoru tarhana ekşi olursa ne yapılır