İnternet

Need For Speed 2017 Duyuruldu !

Electronic Arts ile beraber Ghost Games , 2017 senesi içerisinde tanıtıcakları oyunu ile ilgili bir duyuru gerçekleştirdi. Resmi ağızdan gelen bu bilgilerin detayları haberimizde

Need For Speed serisi , Electronic Arts ve Ghost Games‘in oyunu rebootlayarak yeni bir seriye doğru yol almıştı 2015 yılında . Bu oyundan sonra EA’nın yaptığı açıklamaya göre Need For Speed için her sene yeni bir oyun yayınlanmayacak, 2-3 senede bir tam anlamıyla yenilik hissettiren oyunlar yayınlanacak.

Geçtiğimiz saatlerde Electronic Arts ve Ghost Games ortaklığı ile yayınlanan blog yazısında, yeni Need for Speed oyunu resmi olarak duyuruldu ve ilk detaylar açıklandı.

– Yeni oyun , bir önceki Need for Speed gibi detaylı bir modifiye ve araç özelleştirme seçeneğine sahip olacak.

Need for Speed: Most Wanted, Carbon, Undercover, The Run ve Underground benzeri tarzda sokak yarışı olacak ve polis kovalamacaları ön planda kalacak.

– Sadece araç bakımı yetmeyecek ve sürücünün kişisel gelişimi de ön planda olacak.

Electronic Arts ve Ghost Games, yeni Need For Speed oyunu hakkında daha fazla bilgiyi, yeni fragmanı, oynanış videosu ve oyunun ismini, E3 öncesi düzenleyecek oldukları EA Play 2017 etkinliğinde paylaşacak.

EA Play 2017 ise 10 Haziran 2017 22:00‘de gerçekleşecek. Bu etkinlikte tüm EA oyunları tanıtılacak. Yeni Need For Speed oyununun PC, PS4 Pro ve Xbox One için yayınlanması bekleniyor .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu