yükleniyor...

NAKAMURA-TOME, Üstün Özellikleriyle Garantili Üretimin Adresi

NAKAMURA-TOME, yıllardır üstün kaliteli ve güvenilir CNC tezgahları üreten global bir markadır. Endüstri lideri teknolojileri kullanarak üretilen NAKAMURA-TOME tezgahları, tam otomasyon imkanları, yüksek işlem hızları ve hassasiyetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

NAKAMURA-TOME tezgahları, müşterilerine maksimum üretim kapasitesi, minimum işletme maliyeti ve en iyi ürün kalitesi garantisini sunar. Üstün perküsyon özellikleri, yüksek performans ve dayanıklılık gibi göz alıcı özellikler, kalite kontrolünden geçirildikten sonra her tezgahta bulunur.

Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olduğu için, NAKAMURA-TOME tarafından sunulan tüm tezgahlar, satış sonrası destek ve servisler ile fazlasıyla desteklenir. Siz de uzun ömürlü ve güvenilir bir CNC tezgahı arıyorsanız, NAKAMURA-TOME’un üstün özellikleriyle garanti edilen üretimine güvenebilirsiniz.

Nakamura-Tome: Üretim Sektörüne En Üstün Çözümler

Güven ve Kalite: GNC Makina ile Türkiye’de

Nakamura-Tome Japon CNC makine markası olarak güvencesiyle üretim sektörüne sunulmaktadır. GNC Makina ayrıcalığı ile Türkiye’de hizmete sunulan ve torna işleme merkezlerinde dünya lideri olan Nakamura-Tome, üreticinin ihtiyacına en üst seviyede çözüm sunmaktadır.

Nakamura-Tome, 24 saat seri üretim yapma kapasitesine sahip. Üretim süreci, tezgâh verimliliği, takımların ömrü gibi önemli konularda tasarruf sağlayan Nakamura-Tome, parçaların işlemi ile ilgili bilgileri tek tuşla takip etmenize imkan tanımaktadır. Bu sayede, üreticiler, insan kaynağını doğru kullanarak zamandan, üretim alanından ve enerjiden tasarruf sağlamaktadırlar.

Airbag Özelliğiyle Üretimde Hata Yok

Nakamura-Tome, CNC Operatörlerinin programlama hatası yüzünden yaşadıkları makine çarpışmaları ve hasarlara neden olan sorunları engellemektedir. Bunun için, Nakamura-Tome, airbag yani hava yastığı sistemi oluşturmuştur. Makinenin NT SmartX orijinal panelinde, aynı ekranda yer alan bir program hazırlanmış olup, Path Checker adlı yazılımın kullanımı ile üretimin başarılı bir şekilde çalışıp çalışmadığı önceden test edilmektedir.

Eğer PC’de girişim kontrol yazılımı Nakamura Tome Machine Simulation’ı kullanılıyorsa, program veya kurulumun neden olduğu sorunlar azaltılabilmektedir. Sistem, olası bir anlık çarpışmayı algılayarak, motoru geri döndürür ve sürgüyü geriye doğru hareket ettirerek ataletten kaynaklanan makine hasarını azaltmaya yardımcı olur.

Nakamura-Tome‘nin Airbag Özelliği Makinenin Ömrünü Uzatıyor

Inovatif özelliği ve teknolojik gelişmeleri ile Nakamura-Tome, üretim sektöründe liderliğini sürdürmektedir. GNC Makina güvencesiyle Türkiye’de hizmete sunulan ve maksimum performans sağlayan Nakamura-Tome, ileri teknolojik özellikleri ile üreticileri memnun etmeye devam etmektedir.

NAKAMURA-TOME, Üstün Özellikleriyle Garantili Üretimin Adresi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere NAKAMURA-TOME, Üstün Özellikleriyle Garantili Üretimin Adresi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü sosyal medya faydaları too many requests ne demek marla makaron filtre fiyatları Market Fiyatları 52 hafta kaç ay