yükleniyor...

MWC 2017 Etkinliğinde En İyi Telefon Belli Oldu

MWC 2017 etkinliği kapsamında akıllı telefon dünyasına katılacak olan bir çok yeni üye resmen tanıtıldı. Fuarı düzenleyen şirket GSMA en iyi telefonu duyurdu.

MWC 2017 etkinliği ile birlikte onlarca telefon sır perdesini araladı ve gün yüzüne çıktı. LG, Huawei, Sony, Nokia gibi bir çok teknoloji firması dev şirket önümüzdeki günlerde satışa sunacağı akıllı cihazları tanıttı. Fuarı düzenleyen GSMA ise bu tanıtılan cihazların en iyisini seçti.

mwc 2017

Dünyanın ilk 4K HDR ekrana sahip olan akıllı telefonu Xperia XZ Premium, fuarın en iyisi seçildi. En iyi seçilmesinde tek etken sadece ekran değil. Snapdragon 835 işlemcisi ve Motion Eye teknolojisine sahip olan arka kamerası da dikkat çeken diğer ayrıntılar arasında. Yeni kamerası ile 960 fps slow motion video kayıtları yapabiliyor.

Tasarım konusunda çok fazla değişikliğe gitmeyen Xperia XZ Premium, önceki modeli Z5 Premium gibi parlak bir görünüme sahip. Sony cihazlarında oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlanan suya ve toza dayanıklı olması Xperia XZ Premium’da da mevcut. Ayrıca güç tuşuna entegre edilmiş parmak izi sensörü de mevcut.

MWC 2017 Etkinliğinde En İyi Telefon Belli Oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere MWC 2017 Etkinliğinde En İyi Telefon Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla