yükleniyor...

Msi ve Nvidia Türkiye’nin en büyük VR etkinliğini gerçekleştirdi!

Msi, Nvidia ile 26 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirdiği VR etkinliği ile Türkiye’nin en büyük VR etkinliğine imza attı. Nvidia’nın Pascal grafik işlemcileri ile süslediği etkinlikte, Msi’ın VR teknolojisine ne kadar özen gösterdiğini görmüş olduk. Msi ve Nvidia iş birliği ile yapılan etkinlik katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

vr-deneyim

Bizlerinde katılımcısı olmuş olduğumuz etkinlikte katılımcılar yeni tasarlanan VR sistemlerin ihtiyaç duyduğu yüksek performans ile NVIDIA GeForce GTX 10 serisi grafik işlemciler sayesinde güçlendirilen MSI GT83VR-6QF, MSI VORTEX G65VR 6RE(SLI)-077TR, MSI AEGIS X-03SEU cihazlarından VR deneyimleme şansına sahip oldu. 

Geleceğin teknolojisi olan VR teknolojisi’ni tüm Türkiye’ye duyurmayı hedefleyen Msi ve Nvidia, bu teknolojiye ilgi duyan tüm kurum, kuruluş ve kişilere bilgilendirme ve bilinçlendirme için her türlü desteği vereceğini açıkladı. Özellikle VR için geliştirilen oyunlara destek vereceklerini ve dirsek temasında olacaklarını belirttiler.

vr-ready-pc2

Etkinlik boyunca ziyaretçiler Türkiye’de Glitch Studio tarafından geliştirilen Kızılay Deprem Eğitimi Similasyonu ve RealityArts’ın yeni sanal gerçeklik oyununu deneme şansını da yakaladılar.

vr-ready-pc

Global anlamda da VR teknolojileri üzerine yoğun bir çalışma gündemi bulunan her iki firmada; hem geliştiriciler için hem de kullanıcılar için bir çok proje yürütülmekte. Bunlara örnek olarak NVIDIA tarafında NVIDIA’nın kendi VR oyunu olan ve Steam’den ücretsiz indirilebilen VR Fun House projesini ve MSI tarafında VR’ı bir sırt çantası kolaylığında deneyimleyebileceğiniz MSI VR One projesini gösterebiliriz. Ülkemiz ve dünya genelinde gelişen VR ürünlerinin gelişme hızının daha hızlı bir şekilde artmasını umut ediyoruz. VR ürünleri hakkında aklınızda soru işaretleri oluşuyorsa bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 

Msi ve Nvidia Türkiye’nin en büyük VR etkinliğini gerçekleştirdi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Msi ve Nvidia Türkiye’nin en büyük VR etkinliğini gerçekleştirdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları