SONRAKİ
MSI Optix G273QF Yazılı İnceleme MSI Optix G273QF Yazılı İnceleme
ÖNCEKİ
2021 Satın alma Rehberi – En Uygun Ders Bilgisayarı 2021 Satın alma Rehberi – En Uygun Ders Bilgisayarı
3383
1247 2

MSI ve Monster Energy Yamaha MotoGP eSport, Nihai Performans ve Hatasız Kontrol için güçlerini birleştirdi.

MSI ve Monster Energy Yamaha MotoGP eSport, Nihai Performans ve Hatasız Kontrol için güçlerini birleştirdi.
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

17 Eylül 2021

MSI, Monster Energy Yamaha MotoGP eSport takımıyla işbirliğini duyurdu! MSI’ın eSpor sektöründeki yüksek performanslı yenilikçi ürünleri dünya çapında tüm oyuncular tarafından beğeniliyor. Bu da MSI’ın dünya lideri oyun markası olmasını sağladı. Yamaha motorsikletlerin yarış pistinde sergiledikleri yüksek hız ve uç noktada performans da insanlara ilham veriyor ve Yamaha’yı dünyanın en değerli motorsiklet markası yapıyor. Kendi alanlarında benzer temel değerlere ve prensiplere sahip olmaları nedeniyle MSI ve Yamaha bu iş birliğini gerçekleştirme kararı aldılar.

MSI, Yahama eSpor takımına farklı etkinliklerde ve yarış pistlerinde günlük eğitimleri için uygun ekipmanlar, üst sınıf Gaming ürünleri ve cihazları ile sponsor oldu. İki güçlü isim, birlikte daha fazla iş birliği ve marka görünürlüğü fırsatları yakalayabilecekler.

MSI Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sam Chern, “MSI ve Yamaha’nın paylaştıkları performans, hız ve deneyim, tutku ve üretim yetkinliğinden geliyor. Bu da eSpor pilotlarına sanal ve gerçek dünya arasında zaferlere ulaşmak için itici güç oluşturuyor. MSI ve Monster Energy Yamaha MotoGP eSport Takımı arasındaki iş birliği daha önce benzeri görülmeyen bir oluşum; ve aynı zamanda eSpor sektöründeki oyuncular için marka farkındalığını arttırarak yeni bir seviyeye ulaştırma fırsatıdır” yorumunu yaptı.

Yamaha Motor Racing & Monster Energy Yamaha MotoGP Pazarlama ve İletişim Müdürü William Favero ise “Üst sınıf oyun donanımları geliştirmede yüksek teknolojili yenilikçilik için büyük tutkusunu 30 yıldan uzun süredir ispatlamış dünya lideri oyun markası MSI Gaming ile işbirliği içinde olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

“MotoGP eSport henüz yeni sayılır. Ancak Yamaha Motor Racing lider bir rol oynamayı sürdürüyor. Bu konum için özel eSpor yarışçılarını bünyesine katan ilk ekibiz ve onlar MotoGP eSpor’da en aktif oyuncular. Ancak en yetenekli oyuncular bile teknoloji olmadan gölgede kalabilirler. Bu gerçek, en iyi donanımlara olan ihtiyacın bir kez daha altını çiziyor”.

Favero ayrıca “MSI’ın masaüstü bilgisayarları ve laptopları sürücülerimize MotoGP eSpor oyunlarında Global Serisi Rising Star Şampiyonalarında üst sıralarda yer almak için en iyi fırsatı veriyor” yorumunda bulundu.

Yamaha MotoGP resmi Basın Bülteni: https://www.yamahamotogp.com/news/22-07-2021-yamaha-motor-racing-srl-delighted-to-welcome-new-official-motogp-esport-partner-msi

Yamaha MotoGP eSport Takımı oyuncuları ile yapılan röportaj videosu: https://www.youtube.com/watch?v=jp2VSxN13Z0

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" MSI ve Monster Energy Yamaha MotoGP eSport, Nihai Performans ve Hatasız Kontrol için güçlerini birleştirdi. konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere MSI ve Monster Energy Yamaha MotoGP eSport, Nihai Performans ve Hatasız Kontrol için güçlerini birleştirdi. ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda MSI ve Monster Energy Yamaha MotoGP eSport, Nihai Performans ve Hatasız Kontrol için güçlerini birleştirdi. ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (2)
codlio 8 Ekim 2021 22:50

Çok bilgilendirici bir yazı olmuş. Teşekkürler

Telefon Kılıfıyla Tarzını Yansıtabilirsin
Telefon Kılıfıyla Tarzını Yansıtabilirsin
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Zümrüt Küpe Modelleri
Zümrüt Küpe Modelleri
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Tek Taş Yüzük Modelleri
Tek Taş Yüzük Modelleri
Çince Türkçe Çeviri
Çince Türkçe Çeviri

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.