MSI RADEON RX 460 4G SORUN, ŞİKAYET VE KULLANICI YORUMLARI

MSI RADEON RX 460 4G SORUN, ŞİKAYET VE KULLANICI YORUMLARI

MSI Radeon RX 460 4G’de oluşan tüm hata ve sorunlarınızı bizler ile paylaşarak, sorunlarınızı daha hızlı halletmeye ne dersiniz?

Bu sayfada sadece sorunlar değil cihaz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Cihaz için merak ettiğimiz ve sık sık sorduğumuz sorular ile başlayalım.

Radeon™ RX 460 GPU kullanıyor.

 

    • Hangi DirectX’i kullanıyor?

 

 

Directx 12 ’yi kullanıyor. OpenGL 4.5 versiyonunu da kullanmaktadır.

 

4 GB GDDR5 belleği bulunuyor

 

    • Kaç bit(Bellek Arayüzü)?

 

 

GDD5 128-Bit kullanıyor

 

    • Hangi çıkışları mevcut?

 

 

1 adet HDMI, 1 adet DVI çıkışı mevcuttur.

 

 

Oluşabilecek herhangi bir sorunu lütfen aşağıda bulunan yorum formundan bizlere gönderin, en kısa zamanda sizler için sorunu çözebilecek fikirler vermeye çalışacağız. Lütfen unutmayın burada vereceğimiz herhangi bir bilgi varsayımlar üzerinden değerlendirilmektedir. Oluşan teknik aksaklıklarda lütfen cihazınızı kurcalamak yerine teknik destek ekibine gönderin veya sorun çözümüne odaklanmış kişilere ileterek yardım almayı sakın unutmayın.

"MSI RADEON RX 460 4G SORUN, ŞİKAYET VE KULLANICI YORUMLARI konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere MSI RADEON RX 460 4G SORUN, ŞİKAYET VE KULLANICI YORUMLARI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MSI RADEON RX 460 4G SORUN, ŞİKAYET VE KULLANICI YORUMLARI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları