yükleniyor...

Mozilla VPN Android İle Yolları Ayırıyor Gibi!

Mozilla VPN Android sürümü ile ilgili olarak yeni bir çalışma var. Söz konusu çalışmalara göre aylık abonelik sistemi ile sunulacak yeni hizmetler ile birlikte VPN sistemi 6 ülkede hizmete sunuldu. Şuanda bu VPN hizmetlerinin arasında Türkiye bulunmuyor. Lakin şirket bu konuyla ilgili de bir çalışma yapıyor ve önümüzdeki günlerde ülkemize getirmeyi planlıyor.Şirket daha fazla kişiye ulaşmak adına bu çalışmaları yapıyor ve güçlü bir ilerleme ile çözümlerin tamamını ön plana çıkarıyor. Başlangıçta ABD ve Kanada olmak üzere geniş çalışmalar yapan şirket, VPN hizmetini geniş kitlelere duyurmanın derdine düşmüş durumda. Firefox Private Netfork olarak sunulacak olan bu ürün, özel bir marka ile karşımıza çıkıyor gibi .

Mozilla VPN Android ile yolları ayırıyor mu?

Aslında şirket bazlı olarak bakarsak, firmanın yolları ayırma konusu biraz daha farklı gibi görünüyor. Rakiplerine göre kendine has avantajlar sunan firmam, öncelikle ortalama bir şirketin tarzının kod satırlarının daha az haline sahip olduğunu söylüyor ve bu da çok daha hızlı ve çok daha güvenli olabileceğini söylüyor.Kullanıcılarla ilgili hiç bir günlüğün tutulmayacağını söyleyen Mozilla, VPN çalışmaları için aylık ödemeler yapacak gibi geliyor. Aylık ödemeler herkes için daha farklı ve daha etkili bir hizmet sunacakken, şirketle ilgili seçimler de bizlere bu detayları sunuyor diyebiliriz. Aylık ödemeler konusunda önemli bir seçenek yaratan şirket için zaman kaybetmeyin.Geleneksel yapılara bakarsak şu anda 5 farklı şirkette hizmet vermeye başlayan Mozilla, kendine has bir tarz ile ilerliyor ve aylık 5 dolarlık bir çalışma sunuyor. Şuan için trafik gizlemek adına da 3 dolarlık bir hizmet sağlıyor diyebiliriz. Ekstra güvenlik adına sunulan bu hizmetlerle ilgili olarak ön plana çıkarılan çalışmalar adına yenilenen ve etkili bir çalışma sunulacak gibi görünüyor. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bu süreçlerle ilgili olarak geniş çalışmaları ve beklentileri ön plana çıkarmaya tüm hızınızla devam edin. Ayrıntılı, estetik ve güçlü bir çalışma mantığı ile ilerleyen bütün seçenekler için sizlerin karşısında yer alan çözümleri kullanmaya devam ediyoruz.Kaliteli bir VPN arayışı içerisindeyseniz kesinlikle bu seçeneklere ve çözümlere bakmanızı öneriyoruz. Daha etkili ve daha yoğun bir kullanım hepimiz için bir renk ve tasarım sunacaktır.

Mozilla VPN Android İle Yolları Ayırıyor Gibi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Mozilla VPN Android İle Yolları Ayırıyor Gibi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla