Mozilla Thunderbird, yeni yüzü ile geliyor!

03.01.2019
A+
A-

Mozilla firmasının mail yazılımı olan Mozilla Thunderbird, büyüyen yeni ekibi ile 2019 yılında güncel yeni bir sürüm sunmak için hazırlanıyor. 2019 Mozilla Thunderbird ücretsiz indirme imkanı sunarken Mozilla Thunderbird gmail kurulumu gibi mail kurulum işlemlerini de oldukça hızlı ve pratik olarak yapacak.

Mozilla Thunderbird, yeni yüzü ile geliyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan ikinci masaüstü mail yazılımı olan Mozilla Thunderbird, bugün 2019 yılı içerisinde yeni tasarımı ile Gmail başta olmak üzere bütün mail servislerine daha iyi bir hizmet sunmaya çalışacaklarını açıkladı. Bu girişimini ilk olarak kullanıcı deneyimini arttırmak üzere arayüz kısmında yapan Mozilla Thunderbird yeni yılda çıkaracak olduğu yeni sürümü ile daha yeni yazılım teknolojileri kullanacak. Yazılım teknolojilerinin yanı sıra daha hızlı ve stabil çalıştığından emin olmak için farklı modüller geliştireceklerini açıklayan Thunderbird Topluluk Yöneticisi Ryan Sipes bir blog yazısında, “Thunderbird’ün bölümlerini yeniden yazarken yeni ve daha hızlı teknolojilerden yararlanmayı ve çok platformlu Thunderbird’e doğru çalışmayı sürdürüyor olacağız” dedi.

Sipes, ekibin gelecek yıl için planladığı güncelleme sürecinin, şu anda yolda olduğunu ve 2019 yılının ilk yarısına yetişmesi için profesyonel ekibin üzerinde durmaksızın çalıştığını da sözleri arasına ekledi.

TEMEL ÖNCELİK GÜVENLİK

Mozilla Thunderbird, yeni çıkaracak olduğu sürümü ile tamamen güvenlik odaklı olacak. 2019 yılı içerisinde çıkacak olan sürümün hem performans hemde güvenlikli olması kullanıcıların Microsoft yazılımlarına bir alternatif oluşturacak gibi duruyor. Genel olarak her zaman kurulumu ve kullanım kolaylığı ile Office yazılımından daha önde gelen Mozilla Thunderbird yeni gelecek olan güncellemesi ile ve modülleri ile bu durumu devam ettirebilirse büyük bir kesimin kalbini kazanabilir gibi duruyor.

Mozilla Thunderbird, yazılımı şuanda ücretsiz olarak kullanılabilmekte herhangi bir ücret ödemeksizin Mozilla Thunderbird’ü istediğiniz zaman istediğiniz yerden kullanabilirsiniz.

 

"Mozilla Thunderbird, yeni yüzü ile geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Mozilla Thunderbird, yeni yüzü ile geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mozilla Thunderbird, yeni yüzü ile geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: ,
Eren Cem Gelbal
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları