Mount & Blade : Viking Conquest : Reforged Edition

  • 18 Mayıs 2015
  • 919 kez görüntülendi.
Mount & Blade : Viking Conquest : Reforged Edition

Mount & Blade : Viking Conquest : Reforged Edition

Haberini yaptığım zamanlarda mutlu  olduğum bir oyun olan Mount & Blade serisi Türk yapımı olarak ilk sersin’den beri özellik ile takip ettiğim bir oyun kontrol ve oyun dinamikleri konusunda da tamamen piyasanın boş olduğu bir bölümü içeriyor.

şimdi ise sizlere Mount & Blade : Viking Conquest’e gelecek olan yeni güncelleme hakkında ufak bir bilgi vereceğim.

Bu güncellemede DLC (Downloadable content / İndirilebilir içerik )’ye mini oyunlar, küçük çaplı kısa görevler, büyük çaplı yeni uzun görevler ekleniyor. Tabi bu kadarla kalmıyor Yeni silahlar, kalkanlar ve ekipmanlarda bizlerle buluşturuluyor. Benim en sevdiğim özelliklerden olacak sanırım oda şöyle ki artık yanımızda bir dostumuz olan Köpekte bulunacak. Firma ( TaleWorlds) bunlarla da yetinmeyip birde Benim en başarısız bulduğum Multiplayer modunda da değişiklik yapacağını belirtiyor oda su şekilde yeni haritalar, bazı dengelemeler, yeni özellikler ve Raid adlı yeni bir oyun modu oyunculara sunuluyor.

Bu güncellemeler Tamamen ücretsiz olarak oyun severler ile buluşturulacağı belirtiliyor ve bu güncellemede kayıtlı oyundan istediğimiz gibi devam edebilecek iken bazı gelen özellikleri kullanamayacağız bunun için baştan yeni bir kayıt oluşturmamız gerekecek. Şimdilik edindiğimiz bilgiler kısıtlı olsa da ilerleyen günlerde daha detaylı olarak sizlerle bu konu hakkında detaylı bilgi verebileceğiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ