Motosiklet Dünyasının Yepyeni Heyecanı Motoplex İstanbul Açılıyor

01.01.2019
A+
A-

Motosiklet tutkunları için hususi olarak geliştirilen ve dünya üzerinde 300’den çok noktada bulunan Motoplex, Türkiye’de ilk defa İstanbul’un kalbi Koşuyolu’nda, kapılarını müşterilerine açıyor.

Motosiklet Dünyasının Yepyeni Heyecanı Motoplex İstanbul Açılıyor

Motosiklet tutkunları için hususi olarak geliştirilen ve dünya üzerinde 300’den çok noktada bulunan Motoplex, Türkiye’de ilk defa İstanbul’un kalbi Koşuyolu’nda, kapılarını müşterilerine açıyor. 10 Ocak’ta açılacak Motoplex’te, Trend Motosiklet’in Türkiye Distribütörü bulunduğu Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi markalarının birçok farklı modeli ve aksesuarları sergilenirken, yenilikçi bir konsept ile müşterilerine yepyeni bir satış ve servis deneyimi sunulacak.

Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi markalarının Türkiye Distribütörü Trend Motosiklet, motosiklet tutkunlarının karşısına sürpriz yeniliklerle çıkıyor. Dünya üstünde 300’den çok değişik noktada bulunan yenilikçi motosiklet edinim merkezi Motoplex, Türkiye’de ilk defa İstanbul’un kalbi Koşuyolu’nda kapılarını müşterilerine açıyor. 10 Ocak’ta açılacak yepyeni bir motosiklet dünyası olan Motoplex’te Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi modelleri farklı renkleri ile sergilenirken, oldukça çok aksesuar seçeneğine de yer verilecek. Hususi şekilde geliştirilen deneyim konusunda ise motosiklet modelleriyle kontrol sürüşü gerçekleştirilecek, güvenli sürüş eğitimleri de verilecektir.

"Motosiklet Dünyasının Yepyeni Heyecanı Motoplex İstanbul Açılıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Motosiklet Dünyasının Yepyeni Heyecanı Motoplex İstanbul Açılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Motosiklet Dünyasının Yepyeni Heyecanı Motoplex İstanbul Açılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları