Motorola Moto G7 özellikleri sızdı

01.01.2019
A+
A-

Motorola’nın en oldukça beklenen yeni zeki telefonu Moto G7’ye dair henüz resmi bir lansman tarihi gelmemiş olsa da, cihaz hakkında sızıntıları gelmeye başlanıyor bile.

Motorola Moto G7 özellikleri sızdı

2019 senesinde tanıtılması beklenen Motorola Moto G7 serisinin özellikleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde su damlası çentikli monitör tasarımı ile geleceğini öğrendiğimiz Moto G7 hakkında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

G7 serisi G7, G7 Plus, G7 Power ve G Play olmak üzere dört modelden oluşacak.

Qualcomm Snapdragon 632 işlemciden gücünü alacak olan G7 serisinin Android Pie ile kutudan çıkması beklenirken, G7 Power modelinin 5.000 mAH büyüklüğündeki batarya ile geleceği söyleniyor.

Motorola Moto G7 özellikleri sızdı!

Edinilen bilgiye G7 ve G7 Plus çift arka kamera ile ati. Diğer modellerin ise tek kameraya haiz olabileceği söylenenler içinde. 4 modelden oluşacak G7 serisinin 2019’un Şubat ayında tanıtılacağı öngörülüyor.

"Motorola Moto G7 özellikleri sızdı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Motorola Moto G7 özellikleri sızdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Motorola Moto G7 özellikleri sızdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları