yükleniyor...

Motorola G5S Plus Amerika piyasasına giriyor!

Lenovo tarafından geçtiğimiz yıllarda satın alınan Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto G5S Plus Amerika piyasasına girmeye hazırlanıyor.

Dünyanın ilk akıllı telefon üreticisi olan Motorola geçtiğimiz senelerde ilk olarak Google tarafından 12.5 Milyar dolara satın alınmış ardından çok daha düşük bir rakam olan 3.2 Milyar dolara Lenovo’ya satılmıştı. Google bünyesinde bulunmuş olduğu süre içerisinde her hangi bir gelişme sağlamayarak borsada %75 değer kaybeden Motorola, yeni çatı şirketi Lenovo bünyesinde çok büyük gelişmeler göstermekte. 

Lenovo’nun akıllı telefon sektöründe daha çok ağırlıklı kullanmış olduğu markası olan Moto’nun yeni modeli Moto G5S Plus Amerika’da üst düzey özellikleri ile satışa sunulmaya hazırlanıyor. Raf fiyatı 200 ile 250 dolar arasında olması planlanan yeni akıllı telefon Moto G5S Plus, 5.5″ boyutunda 1080p çözünürlüğünde Amoled ekran, bir çok üründe karşımıza çıkan Qualcomm Snapdragon 625 işlemci,  gayet yeterli bir düzeye sahip 3,000 mAh batarya, 3 ile 4 GB RAM seçeneği ve 32GB ve 64GB olmak üzere iki farklı dahili depolama alanı ile karşımıza çıkacak.

Kamera Merak Konusu

Moto G5S Plus modelinin şuan için kamera özellikleri belirtilmiş değil ancak 1.7F değerinde çift arka kameraya ve çift flaşa sahip olması beklenilenler arasında. Ürünün şuan için Türkiye piyasasına nasıl giriş yapacağı hakkında hala net bir bilgi bulunmuyor. Detayları sizinle paylaşıyor olacağız. 

Motorola G5S Plus Amerika piyasasına giriyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Motorola G5S Plus Amerika piyasasına giriyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla