yükleniyor...

Moto Turbo Satıa Sunuldu

Moto Turbo Hindistanda satışa sunuldu. Lenova bünyesinde çalışmalarını sürdüren Motorola, Çin piyasasından sonra Hindistan piyasasına da girdi. 2015 yılında bir çok ürün çıkarmaya hazırlanan Motorola bakalım eski prestijli yıllarını yakalayabilecek mi ?

Fazla lafı uzatmadan Moto Turbo’nun teknik özelliklerine göz atalım. 5.2 inç 2560×1440 çözünürlüğünde  Amoled ekranı, 2.7Ghz 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 805 işlemcisi, Adreno 420 grafik işlemcisi, 3GB Ram’e 64 GB dahili hafızası, Android 5.0 Lollipop işletim sistemi, 21 MP arka kamerası, 2MP ön kamerası, 3.900mAh batarya bulunmakta.

Haberimizin başında da söylediğimiz gibi şuanlık sadece Hindistan’da satışa sunulan Moto Turbo, 669 dolarlık bir ücret ile satılmakta bizim ülkemize geldiğinde bakalım kaç fiyattan satılacak?

Moto Turbo Satıa Sunuldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Moto Turbo Satıa Sunuldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla