“Mortal Kombat 11” Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile Nisan 2019’da Türkiye’de

11.12.2018
A+
A-

Warner Bros. Interactive Entertainment, NetherRealm Studios tarafınca geliştirilen Mortal Combat 11’in duyurusunu, müziği ünlü rap sanatçısı 21 Savage’e ilişik bir fragman ile yaptı.Oyun, Nisan 2019 sonucunda PS4 ve XBox One platformları için Türkiye’de Bilkom tarafınca satışa sunulacak.

“Mortal Kombat 11” Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile Nisan 2019’da Türkiye’de

Mortal Kombat 11, daha ilkin asla olmadığı kadar oyun deneyimini derinleştiren ve oyunculara kontrolü daha fazla elde tutma imkanı verici “Custom Character Variation System” ile zenginleştirildi. 25 yıldan fazla bir süredir oynanan Mortal Kombat’ın hala güçlü olmasını ve oyunculara destansı deneyimler yaşatmasını sağlayan bu yenilikçi sistem, oyuncuların favori savaşçılarını kişiselleştirmeleri için ebedi sayıda alternatif sunuyor.

Mortal Kombat 11 oyununda, hikayenin epik kahramanlarından Dark Raiden ve Scorpion arasında geçen destansı bir cenk sahnesinin yer aldığı ilk fragman ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Yeni bir kahramanın da gözüktüğü ve büyük zevk toplayan fragmanın “Ölümsüz” isminde emsalsiz şarkısı ise meşhur rap sanatçısı 21 Savage tarafından seslendirildi. Mortal Kombat tutkunları oyunun ilk oynanışını 17 Ocak’ta www.Twitch.Televizyon/NetherRealm üstünden yapılacak yayından izleyebilir.

 

 

"“Mortal Kombat 11” Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile Nisan 2019’da Türkiye’de konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere “Mortal Kombat 11” Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile Nisan 2019’da Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda “Mortal Kombat 11” Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile Nisan 2019’da Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları