Film/DiziManşet

Monolitin sırrı çözüldü, arkasından Netflix çıktı

Monolitin sırrı çözüldü. Monolit taşlarının sırrı çözüldü arkasında ise o şirket var. Bir reklam çalışması olarak hayata geçirilen Monolit taşları, Netflix’in yeni komedi şovunun bir reklamıymış.

Son günlerde monolit adı verilen dikili taşlar sosyal medya gündemine oldukça sağlam bir şekilde oturmuştu. Bu dikili taşlar hakkında bir çok yorum yapılmıştı bir kısım insan bu taşları uzaylıların diktiğini söylerken gerçekler bu teoriyi desteklemiyor.

Netflix

İşte Netflix’in arkasından çıktığı monolit adlı taşların sırrı; Meğerse sadece bir reklam içinmiş.

Evet başlıkta da görüldüğü gibi Dünya üzerinde bir çok yerde görülen bu taşlar (ABD ve bir çok Avrupa ülkesi) Netflix’in yaptığı bir reklam çalışmasıymış. Netflix üzerine yayımlanan “Teyze Donna’nın Büyük Eski Eğlence Evi(Aunty Donna’s Big Ol’ House of Fun)” Adlı komedi şovunun reklamı komedyenler Mark Samual Bonanno, Broden Kelly ve Zachary Ruane tarafından hazırlandığı bilinmekte.

Oldukça ilgi uyandıran bu taşların güzel bir reklam sunumu olacağı ortada duruyor umarız ki Netflix tarafından hazırlanan bu komedi programı da taşlar kadar ilgi çekici olsun.

Bu yazımızda sosyal medya gündemine oturan monolit adlı taşların sırrını paylaştık. Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamızdan okumaya devam edebilirsiniz.

Furkan YURDAKUL

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu