yükleniyor...

Mobile Legends Ne Kadar İnternet Harcar

Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunlarından olan ve sadece Google Play Store üzerinde 100 milyondan fazla indirme sayısına sahip olan Mobile Legends: Bang Bang ne kadar internet yer sizler için araştırdık. Genel olarak fazla internet harcadığı düşünülen, mobil veri ile oynanamayan bu tür oyunların oldukça az internet harcadığını söyleyebiliriz.“Kitle.net” web sitemizde yazdığımız diğer makaleler’de de anlattığımız gibi; bu tür oyunları oynamadan önce oyunu tamamen telefonunuza indirdiğiniz için oldukça az internet harcıyor. Yani siz Mobile Legends‘ı telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oldukça düşük miktarlarda internet harcarsınız.Örneğin Mobile Legends’ı indirdiğinizi ve tüm güncellemeleri yaptığınızı varsayarsak, 15 dakikalık bir oyun attığınızda internetinizden ortalama olarak 20-25 MB gidecektir(sesli sohbet kapalıyken). Yani günde 4 Mobile Legends maçı attığınızı varsayarsak, ortalama 100 MB internetiniz gider. Bu da 1 ayda ortalama olarak 3 GB internete denk geliyor. Mobil veri ile oyunu oynamayı düşünen kişiler için oldukça iyi oranlar diyebiliriz.Diğer bir yandan arkadaşlarınızla sesli sohbet ederek oyun oynamak isterseniz yine oldukça az miktarlarda internetiniz gider. Fakat sesli sohbet internet harcama oranını az da olsa yükseltecektir. Sesli sohbet kapalıyken 15 dakikada ortalama 25 MB harcayacakken, sesli sohbet açıkken 40MB’a kadar artabilir. Dilerseniz Mobile Legends oynarken ne kadar internet gider daha basit bir şekilde aşağıdan göz atabilirsiniz.

Mobile Legends Ne Kadar İnternet Yiyor?

  • Dakikada: 1,6 MB (ortalama)
  • 15 Dakikalık Maç: 25 MB (ortalama)
  • Saatte: 100 MB (ortalama)
  • Her gün 1 saat, 1 ayda: 3 GB (ortalama)

Mobile Legends Ne Kadar İnternet Harcar konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Mobile Legends Ne Kadar İnternet Harcar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Adana Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir gta 6 sistem gereksinimleri Bilgi Doktoru 2006 kaç yaşında