Mobil Windows 10’un Yeni Ekran Görüntüleri Sızdı!

  • 11 Mart 2015
  • 597 kez görüntülendi.
Mobil Windows 10’un Yeni Ekran Görüntüleri Sızdı!

Microsoft yeni sistemi olan Windows 10 için bütün hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor . Özellikle çok sevilen bu sistemin ön hazırlık sürümü yaklaşık 5 milyon kez indirilmişti . Şimdi ise mobil alandan Windows 10 Ön İzleme sürümünün ekran görüntüleri Çinli firmalar tarafından sızdırıldı.

image

1 ay önce Microsoft Tarafından akıllı telefonlara sunulan Windows 10 Ön Izleme sürümüne ait ileride gelecek özelliklerle ilgili yeni ekran görüntüleri Çin’den geldi. Bunları büyük ihtimal önümüzdeki büyük Güncelleme ile verecek olan Microsoft gerçekten bu sefer kullanıcılarını her alanda memnun edecek gibi . Ayrıca Windows Phone’unda kaderini belirleyecek olan bu adımlar için Microsoft’un daha dikkatli ve temkinli yürümesi gerekli . iOS ve Android başlarını alıp yürürken kimse daha geriden gelen bir işletim sistemli telefon almak istemeyebilir tabii.

Bu güncellemede ise daha güzelleşmiş klavye seçenekleri ve bazı ana ekranda yer alan merak ettiğimiz Şeyler hakkındaki arayabileceğimiz yeni Şablonlar yer alıyor.

Microsoft sizce Windows 10 ile başarı yakalayabilecek mi ?

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ