yükleniyor...

Mini Metro'ya İstanbul Haritası Geldi !

2 Yıllık bir serüveni olan ve kullanıcılar tarafından büyük bir zevkle oynanan Mini Metro oyunu için bugün İstanbul haritası da eklendi ve Türk kullanıcıları sevindiren bir haber oldu bu . Detaylar haberimizde..

6 Kasım 2015 tarihinde iOS ve Android platformlarına yayınlanan , aynı zamanda Pc’e de çıkan Mini Metro oyununa sonunda istenen harita eklendi. Dünya’nın en kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul’un metro hattını artık kontrol edebileceksiniz, bu sayede hergün ulaşım olarak kullandığınız metroları da oyunda oynamak zevkli bir hale gelecek.

iOS ve Android Platformlarında bu oyuna 7.99 Lira karşılığında sahip olabilir, ya da bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler..

Mini Metro'ya İstanbul Haritası Geldi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Mini Metro'ya İstanbul Haritası Geldi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla