yükleniyor...

Minecraft 4K Grafik Güncellemesi Seneye Kaldı!

Dünyanın en büyük oyun etkinliklerinden E3 2017’de MineCraft için tanıtılan iki yeni özellik 2018 yılına ertelendi.

Minecraft için tarih sayılabilecek güncelleme 4K grafik kalitesi güncellemesi normal şartlarda 2017 Sonbaharda çıkacağı belirtilirken 2018’e ertelendi.

Özellikle genç kesimin aşık olduğu tasarım oyunu Minecraft, dünyanın en büyük oyun etkinliklerinden biri olan E3 2017’de iki büyük yenilik duyurmuştu. Super Duper Grafic Update adı verilen güncelleme ile 4K grafik özelliklerine sahip olması beklenen oyunun gelecek seneye kaldığı aktarıldı.

Özellikle Xbox One X konsolunda 4K grafik gücünden dolayı verilmesi beklenen bu güncelleme oyuncularıda büyük bir heyecana sokmuştu. E3 2017 etkinliğinde duyurulan 4K grafik güncellemesi için yayınlanma tarihi 2017 sonbaharı olarak belirlense de MineCon’da yapılan bir duyuruda E3 2017’de tanıtılan iki yeni güncellemenin de 2018 yılına kaldığı belirtildi. Ancak 2018 yılı için kesin bir tarih verilmedi.

 

Minecraft 4K Grafik Güncellemesi Seneye Kaldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Minecraft 4K Grafik Güncellemesi Seneye Kaldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla