MobilOppo

Mikroskop kameralı akıllı telefon OPPO Find X3 Pro

Mikroskop kameralı akıllı telefon Oppo Find X3 Pro, teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Bilindiği gibi telefon markaları arasında kapışma her geçen gün hızla artmakta. Telefon özellikleri ardı ardına sıralanıyor. Bu sıralama ile yeni özellikler de açıklanmaya devam ediyor. İşte OPPO’nun duyulmadık bir özellik olan mikroskop özelliği.

Nedir Bu Mikroskop Kamera?

Yukarıda özellikle belirtilmiş olduğumuz bu mikroskop özelliği OPPO Find X3 Pro modelinde karşımıza çıkıyor. Adı geçen bu telefon Snapdragon 888 gibi bir işlemci ile çok güçlü şekilde kullanıcı karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ekran olarak 120 Hz, 6.7 inç 1440×3216 ekran çözünürlüğüne sahip bir telefon karşımıza çıkıyor. 65W kablo ve 30W kablosuz olarak iki farklı şekilde hızlı şarj özelliğini destekleyerek zaman kaybını en az noktaya indiriyor. 50 mega piksel Sony IMX 766 ana kamera ve bunun yanında 50 mega piksel IMX 766 ultra geniş açı özelliğine sahip bir kamera, 13 mega piksel optik zoom özelliğine sahip kamera ve yukarıda bir çok kez ismi geçmiş olan mikroskop özelliğine sahip 3 mega piksellik makro kamera ile fotoğraf deneyimini yüksek bir noktaya taşıyor.

Kamera çözünürlüğünün düşük olabilmesine rağmen istenilen içeriği çok çok yakından çekebilme özelliğine sahip olabiliyor. Ancak verilen bilgiler arasında kaç kat büyüteç bileceği hakkında bir bilgi verilmemekte ilerleyen vakitlerde daha fazla bilgi karşımıza çıkacaktır.

Bu yazımızda OPPO Find X3 Pro telefonunun genel özelliklerini ve buna ek olarak mikroskop özelliğine sahip kamerasını ele aldık. Bu ve bunun gibi bir çok yazıyı sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Furkan YURDAKUL

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu