SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
586
217 0

Microsoft'un Linux Tutkusu !

Microsoft'un Linux Tutkusu !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Microsoft’un resmi sosyal kanallarından Linux’u kullandığını belirtmesi bazı kullanıcılar tarafından şaşkınlıkla karşılandı. İşte karşınızda Microsoft’un konuyla ilgili yazısı.

Birbirlerine karşı zıtlıkları bulunan bu iki işletim sistemi yıllardır kullanıcılar tarafından aktif olarak kullanılmakta. Bu konuyla ilgili görülüyorki açık kaynak kodlarından yararlanmak isteyen Microsoft, Linux tarafında bir takım kullanımları söz konusu.Son olarak, Microsoft resmi blog sayfasında, Microsoft Azure ürünleri ile ilgili bir yazı hazırlayan Kamala Subramaniam, servislerinin gelişimi ve yenilikleri ile ilgili bahislerde bulundu.

news_1-microsoft-da-linux-kullaniyor-2015-sdn

Her ne kadar rakip gibi gözükselerde bir çok açıdan farklılıkları bulunan iki işletim sistemi ileriki günlerde yakınlaşma içerisinde olacaklar.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Microsoft'un Linux Tutkusu ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft'un Linux Tutkusu ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Microsoft'un Linux Tutkusu ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.