yükleniyor...

Microsoft, Windows Phone'da Gelecek Olduğunu Söyledi !

Microsoft’un CEO’su olan Satya Nadella tarafından artık iyice piyasada yerini yitiren Windows Phone tarafında bomba gibi bir açıklama geldi. Windows Phone ile ilgili gelişmelerin yakın olduğunu söyleyebiliriz. Detayları haberde ele aldık.

Microsoft’un CEO’su olan Satya Nadella tarafından artık iyice piyasada yerini yitiren Windows Phone tarafında bomba gibi bir açıklama geldi. Windows’un akıllı telefonlar sektöründe yeniden yerini alacağı yönünde çok büyük açıklamalarda bulunuldu. Yapılan yeni açıklamalar Windows Phone kullanıcılarını sevindirecek gibi duruyor.

Windows telefonların artık sonun geldiği düşünülüyor ve gidişata bakılırsa bu pek de yanlış değil. Ancak herkes Android ya da iOS’a geçerken Microsoft’un CEO’su Satya Nadella, mobil tarafta şirketin hala bir geleceğinin olduğunu fakat her şeyin tamamen farklı olarak şekillenebileceğini söylüyor.

MİCROSOFT’UN ŞİRKET STRATEJİSİ DEĞİŞİYOR

Business Insider ile yapılan bir röportajda Nadella, Windows 10’un tüm cihazlar için oluşturulmuş bir işletim sistemi olduğunu tekrarladı ve uzun bir süre sonra tüketicilerin şirket stratejisinin önemli bir parçası olduğundan bahsetti. Kendisi tüketiciler için yeni bilgi işlem formları inşa etmek istediklerini söylüyor. Ancak, bunların her birini bağımsız bir bilgisayar olarak düşünmediklerini de ekliyor.

Nadella sözlerine şöyle devam ediyor: “Çevrenizde çok sayıda ekran ve bilgisayarınız olduğunda, hareket kabiliyetiniz, bir birey veya ekip olarak işinizi yapma olanağınız var. Bu yüzden, Windows 10’dan bahsederken artık bir cihaz işletim sistemi değil, tüm cihazlarınız için bir işletim sistemi olduğunu söylüyoruz. Sadece yeni şeyleri hayata geçirmek için mücadele vermiyor aynı zamanda hayatınızdaki çok sayıda cihazın sosyal karmaşıklığıyla başa çıkabilmeniz için de çalışıyoruz”.

Microsoft, Windows Phone'da Gelecek Olduğunu Söyledi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft, Windows Phone'da Gelecek Olduğunu Söyledi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla