Microsoft Office Bütün Bulut Servislerinde Açılıyor

 • 19 Şubat 2015
 • 993 kez görüntülendi.
Microsoft Office Bütün Bulut Servislerinde Açılıyor

Kasım ayında hayata geçen OFFICE DROPBOX entegrasyonusüpriz bir iş birliği oluşturmaktadır. Micrasoft Office bundan sonra İOS içinde  çıkarma kararı almaktadır. Gelecekte bu uygulamalarını güncelledikten sonra OneDrive, Dropbox, iCloud, Google Drive, Box ve diğer bulut depolama servislerinde saklanan dokümanların Office iOS uygulamalarıyla açılıp düzenlenebileceği ve kaydetme imkanı sunmak istiyor.

Microsoft giderek daha çok rakip servislerin bulut teknolojileri ile anlaşma yaparak işbirliğinden kaçınmamaktadır. Microsoft Office üretkenlik aracı olarak kullanılmasını istiyor. Bu şekilde bireysel ve kurumsal tüketicilerin kendine bağlı kalmasını sağlamak istemektedir.

iOS uygulamalarında Microsoft diğer bulut depolama servis sağlayıcılarıyla entegrasyon işlemleri için dosya seçim desteği sunmuyor. Android ve Windows 10 için Office’te de benzer entegrasyonun sağlanması planlanmaktadır.

Microsoft bu entegrasyonu Office uygulamalarının web versiyonlarının sunulduğu Office Online’a da getiriyor.Office Online kullanıcıları çok yakında Box, Citrix ve Salesforce servislerini de Bulut Depolama İş Ortağı Programı kapsamında dokümanları açmak, düzenlemek ve kaydetmek için kullanabileceksiniz.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. İsmail dedi ki:

  zamanı gelmişti artık

 2. TECHNOSFER KULLANICISI dedi ki:

  çok iyi haber

 3. Ahmet KARA dedi ki:

  teşekkürler

 4. Technosfer Kullanıcısı dedi ki:

  süper bu ya

 5. Faruk dedi ki:

  Oha be 🙂

BİR YORUM YAZ