Yükleniyor ..

Yükleniyor ..

Microsoft Office 2019 Yalnızca Windows 10'da Çalışacak

2 hafta önce 870 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
Microsoft Office 2019 Yalnızca Windows 10'da Çalışacak

Microsoft Office 2019 yazılımı için Windows 10 işletim sistemlerinde kullanılabilecek yeni bir güncelleme yayınlanacağı belirtildi.

Microsoft, Office 2019 ürünü için güncelleme vereceğini açıkladı, ancak yeni Office sürümü yalnızca Windows 10 işletim sistemiyle çalışacak. 

Ünlü yazılım şirketi Microsoft, Office uygulamaları hakkında açıklamada bulundu. Office 2019 sürümü güncelleme yayınlayacağını açıklayan Microsoft, bu uygulamaların yalnızca Windows 10 işletim sisteminin yüklü olduğu cihazlarda kullanılacağını açıkladı.

Windows ve Office iş birliği sayesinde yapılacak bu güncelleme sonrasında Office ürünlerini kullanmak isteyen kullanıcıların sistemlerini Windows 10 sürümüne yükseltmeleri gerekecek.

Microsoft tarafından alınan bu karar Office 365 ürününden kaçmaya çalışan işletmelerin zorunlu olarak abone olmalarına sebep oluyor. Zira Office 2019 ürünleri yalnızca Windows 10 işletim sistemli cihazlarda çalışacak. Windows'un önceki sürümleri olan Windows 7 ve Windows 8.1 sürümlerinde ise çalışmayacak.

2018 yılının ikinci yarısına yetiştirilmesi beklenen Office 2019 içeriğinde Word, Excel, Power Point ve Outlook yer alacak. Bunların yanı sıra Exchange, SharePoint ve Skype for Business ürünleri de yer alacak.

Ayrıca Microsoft işletim sistemini kullanan kurumsal ve eğitim amaçlı müşterileri için Windows 10 desteğini de genişletiyor. Windows 10'un 1511, 1607, 1703, 1709 sürümlerine sahip olan kullanıcıların en son Windows sürümüne geçmeleri için altı aylık bir süre boyunca güncelleme desteği sunulacak.

Paylaş Paylaş
Yazar
Berkay Eke

Teknoloji meraklısı, yazılım hastası, sosyal medya ustası bir üniversite öğrencisi.

Yorumlar


ÖNEMLİ: "Microsoft Office 2019 Yalnızca Windows 10'da Çalışacak" başlığı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, önerileri yorum bölümünden sorabilirsiniz. "Microsoft Office 2019 Yalnızca Windows 10'da Çalışacak" ile alakalı tüm yorumlarınız bizler için çok önemlidir ve sizlere değer verdiğimizden her yorumunuza cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Technosfer ekibi olarak sizlerin daha iyi bilgiler alabilmeniz çalışıyoruz.

Hiç yorum bulunmamakta.